Máme skladem příslušenství pro iPhone 13!

Patříte mezi první majitele iPhonu 13, iPhonu 13 mini, iPhonu 13 Pro nebo iPhonu 13 Pro Max? Pak vám gratulujeme, protože při vytváření objednávky na některém z obchodů jste museli patřit mezi ty nejrychlejší. Pevně věříme, že další majitelé těchto nových vlajkových modelů z kalifornské dílny budou postupně přibývat. Mezitím jsme pro vás naskladnili širokou řadu příslušenství pro iPhone 13 a všechny jeho subverze. Zapomeňte na odřené hrany nebo prasklé přední sklo na displeji. Zakoupit si u nás můžete také rychlonabíječku, která již není součástí balení, nebo sluchátka.


Ochranná skla – hlavní příslušenství pro iPhone 13

Když Apple představoval nové produkty, konkrétně iPhone 13, pyšně uváděl, že iPhone 13 má nejodolnější sklo vůbec. Applu určitě patří palec nahoru za inovaci. Všichni ale shodneme, že podlaha je tvrdší. Ochanné sklo navíc chrání displej Vašeho iPhonu od poškrábání z kapsy, klíčů, dalších předmětů v kabelce apod.

Kryty – máme odolné, stylové i elegantní

Druhým nejžádanějším typem příslušenství pro iPhone 13 i další modely jsou pochopitelně ochranné kryty. Opět je jeho hlavní funkcí iPhone ochránit před poškozením. Kromě toho samozřejmě ochranné kryty dělájí z iPhonu tak trochu doplněk. Kryty můžete sladit ke svému outfitu nebo i podle toho, na jaký kryt zrovna dnes máte náladu. Výběr je zkrátka na vás a věřte, že u nás je z čeho vybírat!

Nabíjecí kabely a nabíjecí adaptéry

Velmi podstatné příslušenství pro iPhone 13 jsou pochopitelně nabíjecí kabely a nabíjecí adaptéry. Jak jistě víte, už je to druhý rok, co Apple nepřidává do balení iPhonu nabíjecí adaptér a sluchátka EarPods. V případě potřeby je nutné si toto příslušenství dokoupit zvlášť. V naší nabídce naleznete jak nabíjecí kabely, tak bezdrátové nabíječky, které jsou stále více populární, i nabíjecí kabely MagSafe pro iPhone. Krom toho máme v nabídce nabíjecí adaptéry, se kterými nabijete iPhone za co nejkratší čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *