Máte prasklý displej? Nový iPhone servis Brno vám ho opraví

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.appleking.cz/blog/praskly-displej-novy-iphone-servis-brno">
Pinterest
Pinterest
Instagram

Ať už máte prasklý displej, nebo vás tíží jiný problém s vaším iPhonem, nový servis v Brně vám s ním pomůže. A pro vaše zařízení si zcela zdarma i dojede a to až do 50 km od Brna.

Potřebujete-li opravit váš iPhone nebo iPad rychle a za výhodnou cenu, nový Apple servis, který sídlí v Brně v ulici Palackého třída 23, která je hlavním tahem mezi centrem a severem města, vám s tímto problémem pomůže. Pokud se však nemůžete stavit osobně, v okolí 50 km od Brna navíc zajistí svoz zdarma. Vždy pracuje s vysoce kvalitními díly, na které také poskytuje dvouletou záruku.

Servis je součástí showroomu, ve kterém si můžete vybrat z široké nabídky krytů, ochranných skel, nabíječek a dalšího příslušenství. S výběrem vám rádi poradí prodejci, pomohou ale třeba i se zálohou dat z vašeho zařízení. Kompletní sortiment je však dostupný i v e-shopu.

Nejen prasklý displej, ale mnohem více

Jedná se o pozáruční servis vašeho telefonu iPhone a tabletu iPad. O servis zařízení se stará profesionální tým včetně zkušeného technika, pro něhož je oprava iPhonu i iPadu na denním pořádku. Výměna displeje i baterie je na počkání, zbylé opravy se pak zvládnou do druhého dne. V servisu vám při čekání dlouhá chvíle rozhodně nebude, protože zatímco se váš iPhone či iPad bude opravovat, vy si můžete zdarma vychutnat čerstvou kávu a využívat připojení k Wi-Fi síti.

prasklý displej

Servis se specializuje na opravu telefonu iPhone všech modelů, pro které má většinu náhradních dílů skladem. Při servisu mobilního zařízení jsou užívány pouze ty díly, které jsou po obdržení zkontrolovány, a namátkou je vyzkoušena jejich kvalita. K servisu iPhonů a iPadů později přibude i servis pro MacBooky, iPody a dokonce také Apple Watch.

Například oprava displeje iPhone 7 Plus vás vyjde na 6 290 Kč, u modelu 6s Plus je to už jen 4 590 Kč. Výměna baterie iPhone, pokud má malou výdrž, rychle se vybíjí, nebo se telefon kvůli ní vůbec nezapne, stojí u modelu iPhone 7 Plus 2 190 Kč, u iPhone 6s Plus pak 1 390 Kč.

prasklý displej

V servisu si ale můžete nechat opravit také nefungující Home button, zapínací tlačítko, tlačítka hlasitosti, přední i zadní kameru, sluchátko, spodní reproduktor, dock konektor, vibrační modul, jack konektor, nebo příjem Wi-Fi. Aktualizují vám také systém na aktuální iOS, přístroj kompletně vyčistí, nebo udělají správu po vniknutí kapaliny.

Servis iPhone Brno můžete navštívit v Palackého tř. 23, svoz můžete dojednat na tel. 773 073 420 nebo na e-mailové adrese info@appleking.cz. Webové stránky servisu pak můžete navštívit zde.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.appleking.cz/blog/praskly-displej-novy-iphone-servis-brno">
Pinterest
Pinterest
Instagram

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *