Připravte se na iPhone 9 ještě tento týden se známým vzhledem

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.appleking.cz/blog/pripravte-se-iphone-9-jeste-tento-tyden">
Pinterest
Pinterest
Instagram

I přes představení nového MacBooku Air a nového iPadu Pro stále nebylo jasné kdy a jestli vůbec Apple stále plánuje uvedení iPhonu SE 2 na trh. Určitou dobu se také začalo diskutovat o názvu tohoto nového zařízení, zda se nedoplní jako iPhone 9 kvůli mezeře, která vznikla představením iPhonu X. I o této možnosti jsou již známé informace. Na vlastní oči se budeme moci přesvědčit krátce po vydání tohoto telefonu.


iPhone SE 2 nebo iPhone 9

Oba dva názvy zní poměrně logicky. iPhone SE za svého času vzniknul se vzhledem iPhonu 5S a komponenty tehdejšího giganta iPhonu 6S. Podobná situace nastane právě i s tímto novým iPhonem, který by měl mít částečně vzhled jako iPhone 8 a komponenty podobné novější generaci iPhonu. Na Twitteru byl vypuštěn příspěvek, který zobrazuje ve skladové čtečce temperované sklo které má být kompatibilní s iPhonem 6, 7, 8, a právě nový iPhone 9 na tomto seznamu nechybí. To nám poodhaluje, že vzhled minimálně z přední strany bude tedy stejný jako u iPhonu 8.

Profláklo se také datum představení

Není to však jediná věc, která se dostala na povrch mezi fanoušky. Podle dostupných informací, které zveřejnil server 9to5mac.com, výrobce příslušenství UAG začal americké obchody zásobovat příslušenstvím právě pro nový iPhone 9. Obchody dostali nařízení, že doplňky mají začít prodávat od 5. dubna. Z toho lze odvodit datum startu prodeje, které musí mít UAG od Apple k dispozici. Na to, jestli je informace pravdivá, si asi budeme muset počkat. Celá situace je ale velmi podobná jako spuštění Apple Pay v České republice. O tehdejším termínu spuštění se šuškalo tak dlouho, až se ukázalo, že predikce jsou pravdivé.

Druhé datum do hry

Jon Prosser, který tweetnul informaci o temperovaných sklech, pustil do světa informace o jiném datu představení. O tom, kdo má větší přesnost, lze zatím pouze diskutovat. Podle jeho dostupných informací dojde k představení 15. dubna skrze tiskovou zprávu. Spuštění prodeje by se iPhone 9 měl dočkat 22. dubna.

Informace na stránkách Apple

Na reálnosti těchto informací nám nezbývá, než si zkrátka počkat. První i druhá informace o spuštění prodeje se dá považovat za poměrně důvěryhodnou. Oba termíny také přináší poměrně logické souvislosti jako prodej příslušenství nebo oznámení skrze oficiální tiskovou zprávu. Jasné začíná být, že se nové generace iPhonu jistě brzy dočkáme.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.appleking.cz/blog/pripravte-se-iphone-9-jeste-tento-tyden">
Pinterest
Pinterest
Instagram

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *