TOP 5 příslušenství do karantény, když nemůžete vycházet z domova

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.appleking.cz/blog/top-5-prislusenstvi-do-karanteny">
Pinterest
Pinterest
Instagram

O aktuální situaci ze světa Apple elektroniky a koronaviru se vás snažíme průběžně informovat. Technické vychytávky nám v této době jednak zjednoduší život a přinesou trochu radosti nebo potěšení v době, která by mohla působit převážně pesimisticky. Je jedno, jestli jste doma kvůli nařízené karanténě, chráníte sebe i své okolí nebo pracujete z domova… Toto příslušenství do karantény se vám určitě bude hodit, ať už děláte cokoliv.


Příslušenství do karantény nejen pro Mac

Příslušenství do karantény s USB-C konektory

Udělali jste si doma se svým MacBookem home office nebo domácí studovnu? V každé kanceláři nebo pracovně musíte být univerzální pro své příslušenství, které se vám nyní může hodit více než kdykoliv jindy. S příchodem USB-C je občas těžké si zachovat kompatibilitu se zbytkem příslušenství a periferie, díky které je vaše zařízení snadněji ovladatelné. Se správným adaptérem vám zbyde ještě volný port pro připojení externího monitoru.

Netflix snižuje kvalitu streamů. Přidává se YouTube a HBO

Pořádný reproduktor na ty nejlepší hudební pecky

Posloucháte hudbu jako kulisu při práci nebo učení? Nebo si prostě po dobře odvedeném pracovním dnu chcete ulevit s hitovkou od Taylor Swift na plné pecky? Ať je to tak nebo tak, pořádný reproduktor bude patřit mezi vaše oblíbené příslušenství do karantény. Bez otravných kabelů, s vyváženým zvukem a Bluetooth konektivitou se snadno spojí s každým vaším zařízením v domácnosti.

Jak používat Face ID s rouškou, abyste nemuseli zadávat kód

Kvalitní sluchátka do neklidné doby

Vyjít s členy rodiny po celý den, když v podstatě nikdo nikam nemůže jít, může být velmi náročné. Potřebujete prostě čas od času vypnout a nechcete u toho své nejbližší rušit? Kvalitní sluchátka jsou to pravé, jak zvolit kompromis mezi pořádnou peckou ze Spotify a tím, aby si ani nikdo nevšiml, že posloucháte hudbu tak nahlas.

Mobilní infokarta o koronaviru pro iPhone

Pořádek na stole nikdy nebyl potřebnější

Příslušenství do karantény, se kterým si zachováte pořádek na stole, zachrání kus vašeho duševního zdraví. Ať už je to praktický stojan na MacBook, když ho zaklapnutý používáte připojený k monitoru nebo držák, se kterým ulevíte své krční páteři a dostanete MacBook do úrovně očí.

Dlouhý kabel od zásuvky až do postele

Myslete také na své pohodlí, když se snažíte více udržovat kontakty s přáteli a příbuznými. Hovor přes FaceTime vybíjí baterku naprosto převratnou rychlostí. Obzvlášť u starších generací iPhonů. S pořadně dlouhým kabelem se už nijak omezovat nebudete.

Neomezená data a další výhody během karantény

BONUS: Nehádejte se o nabíječku

Nehádejte se doma o nabíječku! Na všechny může být místa dost. Díky nabíječkám s více porty se můžete prakticky připojit úplně všichni a dobít baterie do plna.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.appleking.cz/blog/top-5-prislusenstvi-do-karanteny">
Pinterest
Pinterest
Instagram

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *