Vynucený restart na iPhonu SE provedete snadno

iPhone SE 2. generace je stále horkou novinkou, se kterou se seznamují jak úplní nováčci v systému Applu, tak uživatelé se starších generací iPhonu. Přirozeně tak trvá, než si někdo může na nové zařízení zvyknout i přes jeho velmi intuitivní ovládání. I telefony od Apple jsou jenom stroje a může se stát, že budete potřebovat použít vynucený restart na iPhonu SE. Nejčastěji, když se zasekne nějaká aplikace, objeví se nějaká chyba nebo když zrovna iPhone nereaguje.


Vynucený restart na iPhonu SE je stejný jako u předních modelů

iPhone 7 jsme ještě museli restartovat postupem, který byl pro tento telefon s prvním digitálním domovským tlačítkem zcela nový. Kombinace tlačítka plochy a tlačítka vypnutí se změnila na tlačítko pro snížení hlasitosti a tlačítko pro vypnut. S příchodem iPhonu 8 a 8 Plus a zároveň tak iPhonu X však došlo v další změně. Tu podědil také přímo iPhone SE 2. generace a postup je opravdu velmi intuitivní.

Jak provést vynucený restart iPhonu SE 2. generace

  1. Stiskněte na krátkou dobu tlačítko pro zvýšení hlasitosti
  2. Stiskněte na krátkou dobu tlačítko pro snížení hlasitosti
  3. Stiskněte a držte tlačítko pro vypnutí dokud se nerozsvítí logo Apple

zdroj: Apple.com

Co dělat, když nejde iPhone SE zapnout?

Důvod, proč nejde iPhone SE zapnout může být různý. Pokud ani po provedení vynuceného restartu nejde iPhone spustit, zkuste ho připojit k počítači nebo Macu a sledovat, zda budou zařízení na sebe vzájemně reagovat. Zkuste nechat iPhone alespoň hodinu v nabíječce, vyzkoušet různé adaptéry a různé lightning kabely.

Pokud zařízení stále nereaguje, pravděpodobně je potřeba ho předat do péče servisu. Ten provede diagnostiku zařízení a navrhne nejoptimálnější řešení problému pro vaše zařízení.

Nabízíme profesionální opravu iPhonu SE 2. generace. Podívejte se na náš web nebo nám napište na servis@appleking.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *