Bumpery - rámečky pro iPhone XS 

14 položek

Bumpery – ochranné rámečky pro iPhone XS

Svůj Apple iPhone XS můžete ochránit ochranným rámečkem, tzv. bumperem. Ten chrání telefon především při pádech a nárazech. Má ale i další výhody.

Bumper přišel jako řešení problémů se signálem

Největší rozmach zaznamenaly ochranné rámečky pro iPhone s vypuknutím tzv. kauzy antennagate. Majitelé modelu iPhone 4 totiž trpěli při zakrytí telefonu rukou při volání zhoršenou kvalitou signálu, načež Apple všem majitelům garantoval při objevení problému bumper zdarma, jenž problém řešil.

Díky celosvětové publicitě se bumpery staly oblíbeným stylovým doplňkem, který kromě řešení problémů se signálem také skvěle chrání telefon při pádu.

Popularita rámečkům vydržela až do iPhonu 5S (a dnes iPhonu SE), tedy všem „hranatým“ modelům. Existují ale pochopitelně i varianty pro modely iPhone 6 a novější.

Další doporučené příslušenství pro ochranu iPhonu XS s bumperem

Výhoda bumperu co do vzhledu je ta, že přední a zadní část telefonu zůstává zcela odkrytá. Pokud tedy máte rádi design svého iPhonu XS a chcete mít jen základní ochranu proti pádu a prasknutí krycího skla, jedná se o ideální řešení.

Pokud ale svůj telefon nosíte v kapse nebo kabelce spolu s klíči, velmi pravděpodobně budete mít brzy povrch telefonu poškrábaný. Je proto vhodné telefon dovybavit minimálně ochrannou fólií nebo tvrzeným sklem na displej telefonu, eventuálně také folií na zadní stranu mobilu. Případně zvolte bumper, který na toto pamatuje a má zadní čas vyplněnou průhledným tenkým filmem, i takový naleznete v naší nabídce.

Články z našeho blogu

Hledáte levné kryty na iPhone? Tady si vyberete

Hledáte levné kryty na iPhone? Tady si vyberete

Proč kupovat drahé kryty, když telefon stejně nedokáží lépe ochránit. Levné kryty na iPhone to svedou stejně dobře a jsou za hubičku. Pokračovat ve čtení…

Jak na iPhone X? Přinášíme 10 tipů pro dotykové ovládání

Jak na iPhone X? Přinášíme 10 tipů pro dotykové ovládání

Novinka od Applu nabízí displej po celé přední straně, takže spousta ovládacích gest se musela změnit. Jak na iPhone X a jeho ovládání? Pokračovat ve čtení…