Nabíjecí sady pro iPhone X 

1 položka

Sady nabíječek a kabelů pro nabíjení iPhonu X

Nechcete kupovat každou nabíječku pro jiný typ nabíjení zvlášť? Kdo by také chtěl, že? Nejlepší je využít již kompletně připravené nabíjecí sady pro Apple iPhone X (neboli nabíječky pro iPhone X, které obvykle obsahují nabíjecí kabel iPhone X a iPhone nabíječku do auta nebo nabíječku do sítě. Pokud máte rádi pohodlné nakupování a nechcete moc přemýšlet jaké přesně nabíječky se pro Váš iPhone X hodí a jestli jsou kompatibilní, nejlepší je využít naše nabíjecí sady pro Apple iPhone X. Celé dokovací stanice iPhone X naleznete tady. 

Další skvělá zpráva je, že nabíjecí sady pro Apple iPhone X vycházejí cenově dostupně, což je rozhodně parametr, podle kterého se budete při samotném výběru řídit i vy! Řešením je i powerbanka pro iPhone X.

Praktická nabíjecí sada pro Váš Apple iPhone X

Díky této praktické nabíjecí sadě pro iPhone X získáte kompletní vybavení, které budete moci používat jak pro pohodlné nabíjení doma, ale také i venku popřípadě v autě. V každém případě budou postupně nabíjecí sady pro Apple iPhone X přibývat a rozšiřovat se.

V naší nabídce najdete jak nabíjecí sady, které jsou určeny pro starší zařízení s 30 pin konektorem pro nabíjení, ale také s novějším 8 pin, neboli lihgtning konektorem pro novější zařízení.

Jedno je důležité – vždy je potřeba si vybírat vhodnou nabíjecí sadu pro iPhone X a řídit se právě podle konektorů pro nabíjení, které u zařízení máte. Nabíjecí sady jsou tedy praktické pro nabíjení Vašeho iPhone X jak doma, tak například i v autě, kde v sadě dostanete potřebné příslušenství přímo do auta.

Stačí si pečlivě vybrat a zajistit se stále nabité zařízení, které bude připraveno jak pro práci, ale také i zábavu a odreagování.

Články z našeho blogu

Jak nastavit Seznam email na iPhone?

Jak nastavit Seznam email na iPhone?

Nastavení mailového účtu je v iPhonu hračkou, ale pouze v případě, že máte schránku u některého z největších poskytovatelů. Jak nastavit Seznam email na iPhone? Podívejte se! Pokračovat ve čtení…

Podle průzkumu hraje vše pro iPhone. Lidé v USA Android nechtějí

Podle průzkumu hraje vše pro iPhone. Lidé v USA Android nechtějí

Podle poslední analýzy uživatelé Androidu v USA přecházejí ve 4 z 5 případů na iPhone. Je to více, než kdykoliv předtím. Vše pro iPhone, ostatní sbírají drobečky. Pokračovat ve čtení…

Alpine představila bezdrátový systém do vozidel s CarPlay

Alpine představila bezdrátový systém do vozidel s CarPlay

Společnost Alpine je známým výrobcem multimediálních systémů do aut. Nejnovější přijímač iLX-107 jako první podporuje bezdrátově CarPlay. Pokračovat ve čtení…