Ochranné fólie pro iPad 9.7" (2017/2018) 

1 položka

Ochranné fólie pro iPad 9.7" (2017/2018)

Pokud chcete mít iPad 9.7" (2017/2018) i po intenzivním používání jako nový, měli byste jej vybavit minimálně ochranným prvkem v podobě fólie na displej. Prevence totiž šetří nejen váš tablet, ale i vaši peněženku.

Výhody fólií pro ochranu displeje

K největším výhodám fólií patří jejich nízká pořizovací cena. Kvalitní ochrannou fólii pro Apple iPad 9.7" (2017/2018) pořídíte za částku mezi 100 až 200 Kč, ochrana displeje proti rýhám je přitom více než dostačující.

Navíc, když se fólie po čase poškodí – což je přirozené, jednoduše opět zakoupíte novou. Pokud tablet používáte opravdu často, můžete postup opakovat jednou nebo dvakrát ročně při rozumných nákladech. U ochranných tvrzených skel už by se jednalo o dražší záležitost.

Třetí silnou stránkou je možnost úpravy fólie dle vaší potřeby, pokud tak uznáte za vhodné. Přestože fólie pro iPad 9.7" (2017/2018) dokonale pasuje na povrch čelního skla, můžete si ji nůžkami zastřihnout a zmenšit plochu ochrany třeba jen na samotný displej, nikoliv na celou přední stranu tabletu.

První nanesení fólie je snadné

Přestože aplikace není tak pohodlná jako u ochranného tvrzeného skla, výrobci vymysleli důmyslné postupy. Jejich dodržením bez problému na první pokus umístíte fólii na displej bez přítomnosti nevzhledných vzduchových bublin. Vždy pamatujte na to, že povrch iPadu 9.7" (2017) je nejprve nutné dokonale odmastit a očistit od všech prachových nečistot!

Ochrana tabletu se vyplatí

Častým argumentem uživatelů, kteří svůj iPad 9.7" (2017/2018) nijak nechrání, je, že chtějí tablet mít v „nejčistší“ podobě, tedy přesně tak, jak jej navrhl designový tým Applu. Zkuste se ale na takové tablety podívat za rok nebo dva – design je pod množstvím škrábanců a oděrek dávno znehodnocený tak jako tak. A mimo estetické hledisko je pak cena opotřebovaného iPadu 9.7" (2017) značně nižší při jeho prodeji. Investice vynaložená do ochrany se vám tak vrátí i finančně.