Ochranné fólie pro iPhone XS 

3 položky.

Ochranná fólie na iPhone XS

Má-li váš iPhone XS zůstat i po několikaletém používání jako nový, měli byste jej vylepšit minimálně o ochranný prvek v podobě. Ochranná fólie na iPhone displej totiž zamezí škrábancům a oděrkám toho nejdražšího. Je určená na přední stranu, na tu zadní naopak užijete kryty na iPhone. Prevence totiž šetří nejen váš telefon, ale i vaši peněženku.

Výhody fólií pro ochranu displeje iPhonu XS

K největším výhodám fólií patří jejich nízká pořizovací cena. Kvalitní ochrannou fólii pro Apple iPhone XS pořídíte za částku jen mírně převyšující 100 Kč, ochrana displeje proti škrábancům je přitom více než dostačující.

Navíc když se sama fólie po čase používání poškodí, snadno zakoupíte novou, což můžete opakovat jednou nebo dvakrát ročně. Tvrzené sklo iPhone by v takovém případě bylo poměrně nákladnou záležitostí.

Třetí předností je možnost úpravy fólie dle vaší potřeby, pokud tak uznáte za vhodné. Přestože fólie pro iPhone XS dokonale pasuje na povrch telefonu, můžete si ji nůžkami zastřihnout a zmenšit plochu ochrany třeba jen na samotný displej, nikoliv na celou přední stranu telefonu.

První nanesení fólie na iPhone je snadné

Přestože aplikace není tak pohodlná jako u ochranného tvrzeného skla, výrobci vymysleli důmyslné postupy. Jejich dodržením snadno na první pokus umístíte fólii na displej bez přítomnosti nevzhledných vzduchových bublin. Vždy pamatujte na to, že povrch iPhonu XS je nejprve nutné dokonale odmastit a očistit od všech prachových nečistot!

Ochrana telefonu se vyplatí

Častým argumentem uživatelů, kteří svůj Apple iPhone XS nijak nechrání, je, že chtějí telefon mít v „nejčistší“ podobě, tedy přesně tak, jak jej navrhl Jony Ive, a cokoliv navíc narušuje dokonalý design. Zkuste se ale na takové telefony podívat za rok nebo dva – design je pod množstvím škrábanců a oděrek dávno narušený tak jako tak. A mimo estetické hledisko je pak cena opotřebovaného iPhonu XS značně nižší i při jeho prodeji. Investice vynaložená do ochrany se vám tak vrátí i finančně. Pro dokonalou ochranu Vašeho iPhonu XS doporučujeme sklo kombinovat s krytem nebo pouzdrem.

Články z našeho blogu

Výměna skla iPhone X vyjde hodně draho

Výměna skla iPhone X vyjde hodně draho

Výměna skla iPhone X nebude levná záležitost. Apple zveřejnil ceny a účtuje si u novinky skoro dvakrát tolik, jak u iPhonu 7. Pokračovat ve čtení…