Tvrzená skla pro iPhone X 

36 položek

Tvrzená skla na iPhone X pro ochranu displeje

Chcete mít displej svého jablečného miláčka v dokonalém stavu i po mnoha letech používání? Zakupte si na svůj Apple telefon tvrzené sklo iPhone X pro ochranu displeje. V kombinaci s kvalitním pouzdrem právě tvrzené sklo iPhone zajístí vašemu iPhone péči, jakou si zaslouží.

Proč kupovat tvrzené sklo, když má iPhone X displej Gorilla glass?

I na displeji iPhonu X s krycím sklem Gorilla glass se bez patřičné ochrany po čase vytvoří nepříjemné rýhy. Telefon vám tu a tam upadne, jindy jej zase při spěchu na autobus omylem „hodíte“ do kapsy s klíči. Škrábanců se sice i tak objeví jen několik, o to více ale zamrzí. Ochranné tvrzené sklo problém velmi elegantně vyřeší. Zadní stranu kdyžtak chrání obaly na iPhone X.

Proč si připlatit za tvrzené sklo?

Ačkoli to neplatí absolutně, jsou ochranná tvrzená skla na displej obecně dražší než ochranné fólie iPhone. Přesto má investice smysl.

Snadná aplikace, a to i opakovaně

Tvrzené sklo pro iPhone X se velmi snadno nanáší na displej telefonu. Stačí jej správně umístit a na jednom místě prstem přitlačit. Pak už stačí jen sledovat, jak se jako mávnutím kouzelného proutku i zbytek tvrzeného skla sám „přisaje“ k displeji a vytlačí i tu nejmenší vzduchovou bublinku. Funguje to spolehlivě i u opakovaného nanášení.

Nepoznáte, že na displeji sklo máte

Zatímco fólie obvykle snižuje komfort z používání displeje – lidově řečeno po ní prst „neklouže tak dobře“ – přední sklo iPhone X na omak vůbec nerozpoznáte. Nikdy se neobjeví ani pro starší fólie typické odstávající rohy, ani po letech používání nezažloutne.

Zvýšená odolnost a ochrana při pádech

Tvrzené sklo mnohem lépe ochrání sklo displeje při úderech ostrým předmětem, navíc absorbuje tlak při pádu telefonu, a zabrání tak roztříštění displeje.

Žádná mastnota a otisky prstů

Každé kvalitní tvrzené sklo pro iPhone X disponuje ochrannou nanovrstvou, která snižuje ulpívání otisků prstů a mastných nečistot na displeji telefonu.

Články z našeho blogu

Jak na iPhone X? Přinášíme 10 tipů pro dotykové ovládání

Jak na iPhone X? Přinášíme 10 tipů pro dotykové ovládání

Novinka od Applu nabízí displej po celé přední straně, takže spousta ovládacích gest se musela změnit. Jak na iPhone X a jeho ovládání? Pokračovat ve čtení…

Výměna skla iPhone X vyjde hodně draho

Výměna skla iPhone X vyjde hodně draho

Výměna skla iPhone X nebude levná záležitost. Apple zveřejnil ceny a účtuje si u novinky skoro dvakrát tolik, jak u iPhonu 7. Pokračovat ve čtení…