Univerzální kryty a obaly pro iPad 9.7" (2017/2018) 

162 položek

Vystupte se svým iPadem 9.7" (2017) z davu se stylovým obalem

V této kategorii naleznete naši nabídku obalů pro Apple iPad 9.7" (2017/2018). Jedná se o univerzální ochranné kryty pro běžné použití, jejichž největším úkolem je kromě ochrany tabletu také určitá individualizace celého zařízení po vzhledové stránce, případně drobné rozšíření možností používání. Jaké kryty pro vás máme, jak ochrání váš iPad 9.7" (2017/2018) a proč nezáleží jen na vzhledu?

Jaké kryty si mohu na iPad 9.7" (2017/2018) pořídit?

Zatímco u iPhonů jsou varianty krytů poměrně různorodé, u iPadů vymyslel nejlepší řešení přímo Apple. Nejčastěji si tak lidé pořizují magnetický kryt displeje, případně obal chránící také záda tabletu. V obou případech platí, že kryt může díky chytrému řešení posloužit také jako stojánek.

Z toho plyne, že obal pro iPad 9.7" (2017/2018) byste neměli vybírat jen podle vzhledu, ale i dalších vlastností. Prozkoumejte naši nabídku a vyberte si pro sebe ten nejlepší!

Vynaložená částka se vám vrátí

Pokud se na investici díváte ekonomicky, pak musíte dospět k závěru, že prakticky každá investice do ochranného obalu se vyplatí. Stav tabletu při prodeji totiž ovlivňuje cenu bazarového iPadu a zachovalé modely si velmi dobře udržují hodnotu. Rozdíl mezi iPadem s poškrábaným a zachovalým displejem bude minimálně několik set korun, což je částka, která obvykle vyrovná cenu ochranného tvrzeného skla, ale i většiny průměrně drahých obalů. A to vůbec nemluvíme o cenách, které si účtují servisy za výměnu prasklých displejů a dalších závad.

Články z našeho blogu

Pouzdra s klávesnicí pro iPad 9.7“ (2018)

Pouzdra s klávesnicí pro iPad 9.7“ (2018)

Pořídili jste si nový iPad 9.7“ (2018) a nevíte si rady s výběrem pouzdra? Představíme vám pouzdra s bezdrátovou klávesnicí, která jsou vhodná na iPad 9.7“ z roku 2017 i 2018, a rovněž pro iPad Air. Pouzdro chrání tablet ze všech stran, a po otevření můžete z jeho zadní strany jednoduše složit stojánek, díky čemuž nemusíte iPad nikde opírat. Pokračovat ve čtení…

Novinky v našem e-shopu: Pouzdra na iPad | Duben 2018

Novinky v našem e-shopu: Pouzdra na iPad | Duben 2018

Patříte-li mezi milovníky jednoduché elegance, možná vás osloví naše dubnové novinky z kategorie pouzder na iPad. V čistém designu najde zalíbení každý s vytříbeným vkusem; následující pouzdra na iPad jsou obzvláště vhodná pro osobní schůzky s klienty, kde je každý detail součástí vaši image. Pokračovat ve čtení…