Vše skladem Zboží můžete mít již dnes
Doprava zdarma Při nákupu nad 1000 Kč
Prodejna a servis V centru Brna
Nákup bez rizika Bezplatná výměna zboží
Vrácení zboží Možnost vrácení do 30 dní

Univerzální kryty a obaly pro MacBook Air 11" 

7 položek

Vystupte se svým MacBookem Air 11" z davu se stylovým obalem

V této kategorii naleznete naši nabídku pouzder pro Apple MacBook Air 11". Jedná se o univerzální ochranné kryty pro běžné použití, jejichž největším úkolem je kromě ochrany notebooku také určitá individualizace celého zařízení po vzhledové stránce. Jaké kryty pro vás máme, jak ochrání váš MacBook Air 11" a proč nezáleží jen na vzhledu?

Jaké kryty si mohu na MacBook Air pořídit?

Zatímco iPhony a iPady jsou celistvá zařízení bez kloubů a s minimem konektorů, což značně usnadňuje výrobcům situaci při vývoji ochranných obalů, MacBook je již z tohoto hlediska díky své konstrukci oříškem. Obsahuje množství kláves, konektorů, velký displej, dvě kloubem spojené části a hlavně aktivní chlazení, jehož účinnost nesmí obal snížit. I přes tato omezení dokázali výrobci přijít s několika variantami ochrany MacBooku Air včetně ochrany kláves a zmíněných konektorů.

Kryt ve stylu „obálky“

Tyto obaly stojí na pomezí mezi krytem a brašnou. MacBook se do nich totiž zpravidla vkládá při přenášení a při používání se z nich musí vyndat. Velikostí však „obálky“ kopírují samotné zařízení a nelze do nich vložit prakticky nic jiného bez počítač samotný. Obvykle nemají žádná ucha a při delších převozech končí i samotná obálka s MacBookem v cestovní brašně.

Kryt na vnější stranu MacBooku Air

Zřejmě nejčastější varianta obalu pro Apple MacBook Air 11". Jde o kryt trvale nasazený z vnější strany počítače. Kromě ochrany šasi nabízí možnost individualizace vzhledu zařízení, nechrání však displej a klávesnici. Výhodou je, že vás nijak neomezuje v používání notebooku.

Kryty chránící také konektory a klávesnici

Ne úplně známou variantou jsou kryty chránící klávesnici. Jde o silikonové „odlitky“, které položíte přes klávesnici svého MacBooku Air. Nijak vás neomezují ve psaní a zachována je i možnost chlazení počítače. Zakoupit lze i sadu záslepek na konektory, díky kterým zamezíte usazování prachu v nich a zařízení bude ochráněno i při polití vodou či jiné nehodě.

Vynaložená částka se vám vrátí

Pokud se na investici díváte ekonomicky, pak musíte dospět k závěru, že prakticky každá investice do ochranného obalu se vyplatí. Stav počítače při prodeji totiž při prodeji určuje cenu a zachovalé modely si velmi dobře udržují hodnotu. Rozdíl mezi MacBookem s poškrábaným a zachovalým šasi bude minimálně několik set korun, což je částka, která vyrovná cenu většiny obalů.

Články z našeho blogu

Zefektivněte práci s aplikacemi v macOS

Zefektivněte práci s aplikacemi v macOS

Aplikace na macOS se netěší takové oblibě jako ty na iOS, přesto vám mohou denně šetřit značné množství času. Představíme vám pět aplikací, s nimiž zefektivníte pracovní nasazení jako jednotlivec i napříč firmou. Pokračovat ve čtení…

Jak aktivovat posílání SMS na Macu

Jak aktivovat posílání SMS na Macu

Příjem a odesílání SMS zpráv na Macu je užitečná funkce. Přečtěte si, jak vše nastavit, aby to fungovalo. Je to jednoduché a zvládne to každý. Pokračovat ve čtení…