Vše skladem Zboží můžete mít již dnes
Doprava zdarma Při nákupu nad 1000 Kč
Prodejna a servis V centru Brna
Nákup bez rizika Bezplatná výměna zboží
Vrácení zboží Možnost vrácení do 30 dní

Univerzální kryty a obaly pro MacBook Air 13" 

116 položek

Vystupte se svým MacBookem Air 13" z davu se stylovým obalem

V této kategorii naleznete naši nabídku pouzder pro Apple MacBook Air 13". Jedná se o univerzální ochranné kryty pro běžné použití, jejichž největším úkolem je kromě ochrany notebooku také určitá individualizace celého zařízení po vzhledové stránce. Jaké kryty pro vás máme, jak ochrání váš MacBook Air 13" a proč nezáleží jen na vzhledu?

Jaké kryty si mohu na MacBook Air pořídit?

Zatímco iPhony a iPady jsou celistvá zařízení bez kloubů a s minimem konektorů, což značně usnadňuje výrobcům situaci při vývoji ochranných obalů, MacBook je již z tohoto hlediska díky své konstrukci oříškem. Obsahuje množství kláves, konektorů, velký displej, dvě kloubem spojené části a hlavně aktivní chlazení, jehož účinnost nesmí obal snížit. I přes tato omezení dokázali výrobci přijít s několika variantami ochrany MacBooku Air včetně ochrany kláves a zmíněných konektorů.

Kryt ve stylu „obálky“

Tyto obaly stojí na pomezí mezi krytem a brašnou. MacBook se do nich totiž zpravidla vkládá při přenášení a při používání se z nich musí vyndat. Velikostí však „obálky“ kopírují samotné zařízení a nelze do nich vložit prakticky nic jiného bez počítač samotný. Obvykle nemají žádná ucha a při delších převozech končí i samotná obálka s MacBookem v cestovní brašně.

Kryt na vnější stranu MacBooku Air

Zřejmě nejčastější varianta obalu pro Apple MacBook Air 13". Jde o kryt trvale nasazený z vnější strany počítače. Kromě ochrany šasi nabízí možnost individualizace vzhledu zařízení, nechrání však displej a klávesnici. Výhodou je, že vás nijak neomezuje v používání notebooku.

Kryty chránící také konektory a klávesnici

Ne úplně známou variantou jsou kryty chránící klávesnici. Jde o silikonové „odlitky“, které položíte přes klávesnici svého MacBooku Air. Nijak vás neomezují ve psaní a zachována je i možnost chlazení počítače. Zakoupit lze i sadu záslepek na konektory, díky kterým zamezíte usazování prachu v nich a zařízení bude ochráněno i při polití vodou či jiné nehodě.

Vynaložená částka se vám vrátí

Pokud se na investici díváte ekonomicky, pak musíte dospět k závěru, že prakticky každá investice do ochranného obalu se vyplatí. Stav počítače při prodeji totiž při prodeji určuje cenu a zachovalé modely si velmi dobře udržují hodnotu. Rozdíl mezi MacBookem s poškrábaným a zachovalým šasi bude minimálně několik set korun, což je částka, která vyrovná cenu většiny obalů.

Články z našeho blogu

Novinky z Apple příslušenství v našem e-shopu (23. 10. 2018)

Novinky z Apple příslušenství v našem e-shopu (23. 10. 2018)

Patříte-li mezi majitele některého Apple zařízení a máte rádi změny, podívejte se na novinky v našem příslušenství. Nezáleží, jestli potřebuješ brašnu na Macbook, co ti padne k obleku, odolný kryt na iPhone do náročného prostředí, nebo nějakou vychytávku, kterou ti bude každý závidět. Pokračovat ve čtení…

Chraňte Macbook při pádech i běžném užívání

Chraňte Macbook při pádech i běžném užívání

Protože je Macbook poměrně drahou záležitostí, měl by být při pádech i běžném užívání patřičně chráněn. Bude-li mít správně zvolenou protekci, můžete ušetřit nemalé částky na případné opravy. V případě pořizování nového potom můžete nepoškozený přístroj prodat za mnohem zajímavější cenu, než kdyby Pokračovat ve čtení…

Apple pracuje na trojici Maců s vlastními čipy

Apple pracuje na trojici Maců s vlastními čipy

Společnost Apple aktuálně pracuje hned na třech nových modelech Macu, které osadí procesory z vlastní dílny. Těšit se nejspíš můžeme na dvojici vylepšených Macbooků a jeden Mac. Na trh by se potom mohly dostat už tento rok, uvádí Mark Gurman za portál Bloomberg. Pokračovat ve čtení…

Jak zálohovat iPhone? Do iTunes nebo na iCloud

Jak zálohovat iPhone? Do iTunes nebo na iCloud

Mějte jistotu, že nepřijdete o drahocenná data. Jak zálohovat iPhone? Je to jednoduché a záloha může probíhat automaticky. Jsou dva způsoby. Pokračovat ve čtení…