MacBook Air 2013 a MacBook Pro 2014 stále opravujeme

Dlouhá doba podpory, servisu a garance náhradních dílů je pro Apple velmi typická. Ovšem čas neúprosně plyne, nové modely jablečných zařízeních stále a stále přicházejí. Časem se tedy dostává i na staříky, kteří ještě stále nepatří do starého železa. Tentokrát se dostalo na MacBook Air 2013 a MacBook Pro 2014. Apple je už dále nebude opravovat. My se ale jejich opravám stále věnujeme.


MacBook Air 2013 a MacBook Pro 2014 ještě nejdou do důchodu

Jde o stroje, které sice jsou oba více než 5 let stará zařízení. Do starého šrotu zatím ale nepatří. Pokud jste si pořizovali MacBook v době, kdy ještě nebyl příliš rozšířený mezi uživateli, pak možná čtete tento článek na jednom z uvedených modelů. Pokud máte dostatek místa na pevném disku a dostatečnou operační paměť, budou zařízení fungovat stále dobře.

Ukončení dodávky dílů u autorizovaných servisů

Ukončení dodávky dílů pro MacBook Air 2013 a MacBook Pro 2014 prakticky znamená, že autorizované servisy po vyčerpání svých zásob již nebudou tato zařízení opravovat. Jde o běžný postup. Stává se tak nejčastěji 5 let po ukončení prodeje daného zařízení. Jiné servisy však tato zařízení opravují dál. Díly pro tato zařízení jsou stále na trhu k dispozici.

Jejich oblíbenost jen tak nezestárne

Tato zařízení nepřinášela žádné inovativní novinky a šlo pouze o vylepšené verze předchozích ročníků. I tak byl MacBook Air 2013 a MacBook Pro 2014 velmi oblíbený mezi uživateli na celém světě. Tento MacBook Pro už disponoval displejem Retina, který byl stálé novinkou ve světě MacBooků. MacBook Air byl zase oblíbený svou příznivější cenou a lehčím provedením. A ta se zatím jen tak ukončit nedá. Ani samotným Applem.

Obraťte se na nás se servisem těchto zařízení. 

Informace o opravách najdete na této stránce. Pokud si stále nevíte rady, napiště nám na servis@appleking.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *