Siri prozradila datum letošního Apple Eventu

Siri prozradila datum letošního Apple Eventu, který bude první konferencí jablečné společnosti sídlící v Cupertinu. Celá tato akce bude s nejvyšší pravděpodobností dost nevšední. Apple se totiž sám nedrží svých vlastních pravidel. Navíc sama jeho virtuální asistentka Siri prozradila, kdy se bude celá událost konat. Pojďme se společně podívat na všechny otazníky, které na tímto Apple Eventem visí. Jaké můžeme očekávat nově představená zařízení?


Siri prozradila datum letošního Apple Eventu

Hlasová asistentka Siri pro vás zřejmě není žádnou novinkou. Od svého představení prošla velmi dlouhým vývojem, který můžete sledovat. I přesto je někdy uživateli osočována, že oproti konkurenční Alexe toho umí mnohem méně.

Apple by s tímto názorem nesouhlasil. Siri se totiž podařilo včera vyzradit světu datum dalšího Apple Eventu. Můžete si sami vyzkoušet, že když se Siri zeptáte „When is the next Apple Event?“ prozradí vám, že je tato událost naplánovaná na 20. dubna 2021.

Apple posílá pozvánky týden dopředu

Jak sami jistě víte, do začátku Apple Eventu zbývá méně než jeden týden. Právě 7 dnů je doba, kdy Apple s předstihem zasílá těm nejvýznamnějším novinářům, informaci o tom, že se bude další Apple Event konat. Tuto pozvánku ale zatím žádné redakce neobdržely. Informace o samotné události nejsou ani na webových stránkách společnosti Apple.

Tento večer (místní ráno) bude patřit iPadům

Když už víme, že Siri prozradila datum letošního Apple Eventu, bylo by dobré si říct, jaké produkty lze v tento den očekávat. Na Internetu se objevuje plno informací o tom, jak budou vypadat nově představená zařízení.

Upgradu by se po dvou letech měl dočkat iPad mini. 6. generace iPadu mini bude na první pohled vypadat velmi podobně jako jeho předchůdce. Velikost displeje se však lehce protáhne. Zachovány zůstanou jak rámeček kolem displeje, tak home button s Touch ID.

Druhým modelem upgradovaného iPadu by se měl stát iPad Pro. A to rovnou ve dvou velikostech. Na designové stránce by se nic zásadního měnit nemělo. Až na pár detailů jako je počet výduchů na reproduktory apod. 12,9″ model by se měl dočkat nového typu displeje, který bude ještě kvalitnější než dosavadní Liquid Retina displej. Tyto iPady pravděpodobně dostanou procesor A15X Bionic, 6 GB RAM a podporu 5G mobilních sítí jako iPhony 12.

AKTUALIZACE: Apple již na svých stránkách zveřejnil oficiální pozvánku na tuto událost. Pomocí odkazu ji budete moci sledovat živě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *