Jak nastavit vlastní vyzvánění na iPhonu

Nevíte, jak nastavit vlastní vyzvánění na iPhonu? Pravdou je, že oproti telefonům se systémem Android to je o dost složitější. Dříve jste si mohli vlastní vyzvánění nastavit výhradně přes počítač. Dnes už je situace ale jiná. Ukážeme vám trik, jak si nastavit vlastní vyzváněcí tón i bez použití počítače. Ale nezoufejte! S naším návodem se při nastavování neztratíte. Už za pár minut budete mít na iPhonu vlastní vyzváněcí tón.

Jak nastavit vyzvánění na iPhonu snadno a rychle bez použití počítače.

Jak nastavit vlastní vyzvánění na iPhonu?

iPhone v základu nabízí pouze své výchozí vyzváněcí tóny. Další vyzváněcí melodie si musíte zakoupit prostřednictvím aplikace iTunes. Ukážeme vám nyní trik, jakým si do iPhonu stáhnete jakoukoli melodii a nastavíte ji jako tón vašeho vyzvánění. Budete k tomu potřebovat aplikaci z dílny samotného Applu. A tou je aplikace GarageBand. Pomocí této aplikaci přidáte požadovanou písničku mezi zvuky vyzvánění. Díky tomu si ji můžete tuto melodii na iPhonu nastavit jako vyzvánění i bez použití počítače.

 1. Stáhněte si aplikaci GarageBand z App Store.
 2. V Safari si z libovolného webu stáhněte melodii nebo hudbu, kterou chcete nastavit jako své vyzvánění. Například z Ulož.to nebo z jakéhokoli jiného webu.
 3. Otevřete aplikaci GarageBand.
 4. Mezi nástroji vyberte Audiorekordér.
 5. Nahoře vypněte Metronompřepněte se do režimu zobrazení více stop.
 6. Klikněte na ikonu smyčky a zvolte Soubory. Pomocí tlačítka Procházet položky z aplikace Soubory najděte ve složce Stahování hudbu nebo melodií, kterou chcete použít.
 7. Na zvoleném souboru podržte prstpřesuňte jeho stopu do editovací části.
 8. Skladbu upravte a zkraťte podle potřeby.
 9. Jakmile budete mít skladbu upravenou, ve vrchní části obrazovky klikněte na trojúhelník směřující špičkou dolů. Dále klikněte na Moje skladby.
 10. Podržte prst na nově vytvořeném souboru a klikněte na Sdílet. Vyberte, že zvuk chcete sdílet jako Vyzváněnípojmenujte si ho. Po té nastane export zvukové stopy.
 11. Přesuňte se do Nastavení -> Zvuky a haptikaVyzvánění a ve vrchní části vyberte své nově vytvořené vyzvánění.

Aplikaci GarageBand lze stáhnout v App Store.


 

Mohlo by vás zajímat: Co dělat, když displej iPhonu nereaguje nebo zamrzáJak nahrát hudbu do iPhonu? Potřebujete iTunes


Po pár kliknutí máte hotovo. Nyní už víte, jak nastavit vlastní vyzvánění na iPhonu. Způsob je to sice trochu zdlouhavý, ale bez použití iTunes představuje aktuálně nejjednodušší možnost, jak vlastní vyzvánění nastavit. Vyzvánění také můžete nastavit individuálně pouze pro jeden kontakt. Stejný platí postup také, pokud chcete svůj zvuk používat jako vyzvánění textových zpráv.

4 Replies to “Jak nastavit vlastní vyzvánění na iPhonu”

 1. Proc nezminujete ze program ma 1,6GB je to z duvodu ze je to moc cislic a pismenek? Iphone je otresny a pokud bych ten kram nemusel pouzivat jako pracovni tak vim ze Iphone NIKDY a za ty penize? To je jako by skoda octavia stala 5milionu kdyz vim ze muzu mit Mercedes za 2miliony

  1. Zdravím,
   „zajímavé přirovnání“. Snad vás nikdo do jeho používání nenutí …ovládání má jednoduché, ale zrovna to vyzvánění je celkem nepraktické.
   S přáním hezkého dne, Lukáš

 2. To je jak drbat se pravou nohou za levým uchem. Android: připojím kabelem jako MTP, vyberu z PC muziku, jakou chci a zkopíruju do adresáře ringtones, hotovka za pár sekund, než tenhle zdlouhavý proces u iPhone.
  Taky jsem „postižený“ jak uživatel nademnou, mám firemní iPhone 11 PRO a tak otřesný mobil a katastrofální parodii na mobilní systém jménem IOS jsem neviděl a nezažil.
  iOS 14 je ještě horší v tom, že si hraje na Android, ale nic to neumí, holt iOS je pouhý firmware narychlo naroubovaný do telefonu a prodává to jen snobská značka použitého ovoce ke které patří.
  U Mac OS je to taky hrůza, infantilní systém snad pro 6ti leté děti,který toho 99% neumí, oproti Windows a Linuxu, žalostně zaostalý, ale musím ho v práci používat.
  Naštěstí po 8mi hodinách můžu zpět používat svůj skvělý Pixel 4 s Androidem11 a Windows 10 s Linuxem, je to jak vysvobození. Změnil bych práci, ale ono za ty peníze cca 60K měsíčně čistého, bych nic nesehnal, tak tam holt nějak vždy přežívám.

  1. Dobrý večer, Patriku. Naprosto rozumím tomu, že každému vyhovuje jiná platforma a jiný systém. Pokud však budete s firemním telefonem stále bojovat, budeme rádi, když se budete inspirovat z našich článků. Přeji hezký zbytek večera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *