Nejlepší To Do List pro Mac. Přestaňte zapomínat na úkoly.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.appleking.cz/blog/nejlepsi-to-do-list-pro-mac">
Pinterest
Pinterest
Instagram

Máte hodně práce a nevíte, do jakých úkolů se pustit dříve? Stává se vám, že zapomínáte jen kvůli tomu, že toho máte hodně a zkrátka něco vypustíte? Zkuste si udělat ve věcech pořádek. Pokud si stanovíte dílčí úkoly na celý den, pomůže vám to být produktivnější a také přestanete zapomínat. To Do List je jedna z metod, která pomáhá k plnění úkolů na daný den. Zkuste si ho udělat trochu více moderní. To Do List pro Mac vám bude vždy nápomocným nástrojem.


Microsoft To Do

Praktický To Do list pro Mac od známé společnosti Microsoft, která je autorem legendárního balíčku Microsoft Office. Microsoft To Do působí prvním dojmem velmi minimalisticky. Tento dojem si na své uživatele zanechává na dlouhou dobu. Jako běžný uživatel pravděpodobně narazíte na úskalí, které přináší.

Přihlašovací okno do Microsoft To Do

Ihned po otevření je nutné se přihlásit. Aplikace vás jinak nepustí nikam dál. Microsoft To Do funguje pouze tehdy, když máte ke svému účtu zřízený Exchange účet pro poštu od Microsoft. Cílem aplikace je rozšířit možnosti využití emailových služeb a o produktivní řešení ke správnému plnění úkolů především ve firmách.

Prostředí Microsoft To Do, Zdroj:techrepublic.com

I přesto je však aplikace velmi silným konkurentem podobných služeb, které jsou uživatele zvyklí používat dnes a denně jako alternativu. Aplikace také přináší možnost upozornění, sdílet úkoly s kolegy a dalšími uživateli.

Todoist

Todoist – To Do List pro Mac je nejpopulárnější aplikace svého druhu pro Apple zařízení. Po prvním otevření bude vyžadovat přihlášení nebo registraci. Aplikace vás v rychlém aktivačním průvodci uvede do fungování programu a také vám dá na výběr mezi barevnými motivy. S dobrou zprávou přichází pro všechny fanoušky Dark Modu, který je v této aplikace také k dispozici.

Registrace do aplikace Todoist

Kromě samotného přidání úkolů máte možnost nastavit čas, do kdy má být splněn a případné upozornění na daný úkol. Pokud potřebujete úkoly stále připomínat, jistě tuto funkci oceníte. Při dokončení úkolů dojde k jeho elegantnímu zmizení a vy máte prostor vytvořit další. 

To Do List pro Mac v Poznámkách nebo Připomínkách

Možná si kladete otázku, jestli by nešla využít některá z aplikací, která je ve vašem Macu už přeinstalovaná jako součást balíčku MacOS. Odpověď je, že určitě ano. Problém však může nastat tehdy, pokud chcete držet odstup mezi pracovními a osobními povinnostmi. Tyto aplikace přináší také širší možnosti doplňkových funkcí, díky kterým se stanete efektivními na maximum. Mezi ty patří Záleží tedy jenom na vás, co vám více vyhovuje.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.appleking.cz/blog/nejlepsi-to-do-list-pro-mac">
Pinterest
Pinterest
Instagram

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *