Příslušenství pro iPhone, které vám nesmí chybět.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.appleking.cz/blog/prislusenstvi-pro-iphone-nesmi-chybet">
Pinterest
Pinterest
Instagram

Každý uživatel Apple produktů jistě zná příslušenství pro iPhone, které by se mu mohlo hodit. Když se pak nad tím zamyslíte, jste schopni vyjmenovat konkrétní produkty? Schválně si to zkuste. My jsme se si pro vás připravili TOP pět příslušenství, které by měl mít každý jablíčkář. A je úplně jedno, jestli máte iPhone několik let nebo se teprv chystáte do koupi tohoto telefonu.

1. Kryt od Apple

Elegantní, v několika barevných provedeních, odolný proti pádům a v neposlední řadě… je od Apple. Řeč je od krytech pro iPhone ze silikonu. K dostání jsou na téměř všechny modely tohoto slavného telefonu a patří mezi to nejpopulárnější příslušenství pro iPhone vůbec. Díky pouzdru zůstane i váš iPhone ochráněn před poškrábáním a pády.

2. Stativ pro skvělé fotografie

I během obyčejného výletu s rodinou nebo přáteli si můžete chtít zaznamenat fotografie tak, aby nikdo z party na fotce nechyběl. Stativ se může hodit také tehdy, když si chcete udělat svépomoci novou fotku na Instagram. Lehká trojnožka se snadno snadno zabalí s sebou na cesty a ještě jednodušeji se dá postavit nebo přidělat.

3. Nabíjecí stanice s více porty

Toto příslušenství pro iPhone můžete využít opravdu každý den. Oceníte ho hlavně tehdy, když je vás doma více s různými mobilními zařízeními a víceportovou nabíječku umístíte do obývacího pokoje. Svou roli si také najde u techgeeků s hromadou zařízení nebo při párty, kdy chce každý své zážitky sdílet se světem, ale telefon potřebuje dobít baterku. Víceportové nabíječky mají dostatečně vysoký výkon, aby zvládly napájet klidně i rovnou 6 zařízení se stále stejnou sílou.

4. Držák do auta

V určitých směrech jsou držáky na iPhone neocenitelné. Příslušenství, které jednak zvyšuje bezpečnost vaší jízdy, protože volant můžete držet oběma rukama, ale také přináší větší pohodlí při používání navigace na mobilním telefonu. Někteří řidiči se bojí složité instalace nebo mají ještě v paměti držáky s přísavkou na sklo, která zanechávala kulatý flek. Dnes se dají držáky dát také do mřížky od větráku. Jak snadné!

5. Bezdrátová nabíječka

Příslušenství pro iPhone, které opět přináší skvělý komfort. Bezdrátové nabíjení podporují iPhone 8, iPhone X a novější. Tato technologie se může zdát být stále v plenkách. Není tomu tak. V tomto případě spíše Apple lehce zaspal dobu. Pokud však podporované zařízení vlastníte, až sami zkusíte zařízení přiložit pouze na podložku, nebudete se chtít tohoto doplňku zbavit. Stále jsou však situace, kdy se bez kabelu neobejdete. Například tehdy, když iPhone používáte a chcete ho zároveň nabíjet.

Vyberte si z bohaté nabídky příslušenství pro iPhone na našem eshopu.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.appleking.cz/blog/prislusenstvi-pro-iphone-nesmi-chybet">
Pinterest
Pinterest
Instagram

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *