Magic Keyboard pro jiné modely iPadu než Pro

Zatímco koronavirová krize nabírala v České republice plné obrátky, Apple velmi opatrně představil nový iPad Pro 2020. Součástí představení tohoto iPadu byla také nová Magic Keyboard určená právě k jablečnému tabletu pro ty nejnáročnější uživatele. Ten se tak mohl stát ještě kompaktnějším zařízením, které se čím dál více blíží k přenosnému počítači. Cenovka toho jablíčka je však velmi vysoká. Sahá k téměř k 23 tisícům Kč za základní model. Přitom Magic Keyboard pro jiné modely iPadu zatím není. Ačkoliv existují zajímavé alternativy, pravděpodobně se i další iPady dočkají své vyladěné klávesnice.


Dočkáme se Magic Keyboard pro jiné modely?

Tiše představený iPad Pro 2020 a nová Magic Keyboard

Chystá se Magic Keyboard pro jiné modely iPadu?

Magic Keyboard přibližuje iPad Pro ještě více do světa přenosných počítačů. Díky integrovanému trackpadu a podsvícené klávesnici vás už opravdu při práci nic neomezí. Není potřeba tedy sedět na osvětleném místě a nosit s sebou přenosnou myš. Magic Keyboard pro iPad je však stále kompatibilní pouze s hrstkou prodávaných modelů, které nepatří mezi ty cenově dostupné.

Čemu ještě věřit na Internetu?

Především na sociální síti Twitter najdete velké množství profilů, které vynáší interní informace Applu. Častokrát se jedná o lidi, kteří stojí přímo za výrobou zařízení v Číně. Jeden z takových profilů je @l0vedream, který v překladu napsal, že se mu zdál sen, ve kterém Magic Keyboard nebyla pouze pro iPad Pro. Toto tvrzení si lze vyložit různými způsoby, ale výroba Magic Keyboard pro další řady iPadu by pro Apple dávala smysl.

Klávesnice pro jiné iPady

Mezi klávesnice, které prodává přímo Apple patří tzv. Smart Keyboard. Nejedná se ale o Magic Keyboard pro jiné modely iPadu než Pro. Součástí klávesnice totiž není podsvícení a integrovaný trackpad. Na trhu je však k dispozici velké množství klávesnic od dalších výrobců, které disponují třeba také bezdrátovou nabíječkou pro iPhone a dalšími zajímavými funkcemi. Pokud se ale bude chtít rozhoupat přímo samotný Apple, bude k tomu mít dokonalou příležitost při své tradiční WWDC, která tento rok proběhne kompletně online.

Apple konference proběhne pouze přes internet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *