Vše skladem Zboží můžete mít již dnes
Doprava zdarma Při nákupu nad 1000 Kč
Prodejna a servis V centru Brna
Nákup bez rizika Bezplatná výměna zboží
Vrácení zboží Možnost vrácení do 30 dní

Brašny pro MacBook Air 13" 

143 položek

Kvalitní a stylové brašny pro váš MacBook Air 13"

Uživatelé MacBooků si kromě precizního zpracování a dokonalé souhry mezi hadwarem a softwarem potrpí také na nadčasový vzhled. Design je pro ně důležitý i u příslušenství. Právě těmito vlastnostmi disponují námi nabízené brašny na MacBook Air 13". Jaké požadavky uživatelé MacBooků na naše brašny kladou?

Špičkové zpracování

Na prvním místě je vždy kvalita. Můžete se spolehnout, že naše brašny pro MacBook Air 13" vydrží sloužit tak dlouho, jako vydrží váš Mac. Žádné „rozjeté“ zipy, pářící se švy nebo protržená látka. U námi nabízených notebookových tašek zkrátka garantujeme absolutní spokojenost s kvalitou zpracování.

Ochrana MacBooku Air 13"

Neméně významným požadavkem na pouzdra pro Apple MacBook je samozřejmě ochrana MacBooku Air 13" při manipulaci. I při maximální opatrnost se vám zkrátka někdy stane, že s taškou někde zavadíte, hruběji ji položíte nebo narazíte o hranu stolu a podobně.

MacBooky mají výhodu v kovovém šasi, jsou tak samy o sobě poměrně odolné vůči podobnému zacházení. Kvalitní brašna mu však díky své vystýlce dokáže předejít, všechny nárazy skvěle tlumí a o váš Mac je tak skvěle postaráno.

Reprezentativní vzhled

Pro kterého uživatele Apple produktů není důležitý design? Naše brašny jsou vyráběny z luxusních materiálů v reprezentativních barvách, to vše zabaleno do minimalistického vzhledu, který tenkému MacBooku Air 13" přidá jen několik milimetrů navíc. S naší taškou v ruce nevypadá majitel jako „ajťák“, ale jako gentleman.

Praktické vychytávky

Kdyby taška sloužila jen jako pouzdro na MacBook, bylo by to málo. Tašky tak dle konkrétního typu disponují dalšími kapsami pro diáře, propisky, nezbytné dokumenty, nabíječku, sluchátka a v případě potřeby také na nezbytné redukce na konektory. Neváhejte nám napsat či zavolat, rádi poradíme s výběrem brašny, která bude odpovídat vašim potřebám.

Články z našeho blogu

MyScript Nebo převede psaný text do elektronické podoby

MyScript Nebo převede psaný text do elektronické podoby

iPad s podporou magické hůlky známé jako Apple Pencil umožňuje zapisování poznámek jako na papír. Díky chytrým aplikacím na něm můžete editovat dokumenty, vepsat chybějící slova, barevně odlišit vybrané pasáže nebo zapisovat poznámky svým krasopisem. Ale co když je potřebujete následně převést Pokračovat ve čtení…

Novinky z Apple příslušenství v našem e-shopu (23. 10. 2018)

Novinky z Apple příslušenství v našem e-shopu (23. 10. 2018)

Patříte-li mezi majitele některého Apple zařízení a máte rádi změny, podívejte se na novinky v našem příslušenství. Nezáleží, jestli potřebuješ brašnu na Macbook, co ti padne k obleku, odolný kryt na iPhone do náročného prostředí, nebo nějakou vychytávku, kterou ti bude každý závidět. Pokračovat ve čtení…

Zefektivněte práci s aplikacemi v macOS

Zefektivněte práci s aplikacemi v macOS

Aplikace na macOS se netěší takové oblibě jako ty na iOS, přesto vám mohou denně šetřit značné množství času. Představíme vám pět aplikací, s nimiž zefektivníte pracovní nasazení jako jednotlivec i napříč firmou. Pokračovat ve čtení…

Chraňte Macbook při pádech i běžném užívání

Chraňte Macbook při pádech i běžném užívání

Protože je Macbook poměrně drahou záležitostí, měl by být při pádech i běžném užívání patřičně chráněn. Bude-li mít správně zvolenou protekci, můžete ušetřit nemalé částky na případné opravy. V případě pořizování nového potom můžete nepoškozený přístroj prodat za mnohem zajímavější cenu, než kdyby Pokračovat ve čtení…