Oprava iPad ve specializovaném servisu

Opravíme iPad s prasklým displejem, nefunkční baterií či jiným poškozením. Výměnu vybraných části zajistíme na počkání, a další do druhého dne. Jsme specializovaný servis na opravu iPadů všech generací, pro něž používáme pouze ověřené díly. Své práci skutečně věříme, a ručíme proto dvouletou zárukou za vyměněné díly i provedené úkony. A pokud se k nám nedostanete v otevírací době, iPad si k opravě zdarma vyzvedneme.

Do opravy iPadu dáváme všechno

Opravě iPadu se věnujeme naplno, a chceme dopřát maximum i vám. Věříme totiž, že i malé detaily znamenají velké rozdíly, a vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Ať se jedná o výměnu displeje nebo přeinstalování systému, jsme při opravách iPadu nekompromisní, a tablet vám vždy vrátíme plně funkční.

Navštivte nás

Servisní centrála

Palackého třída 23, Brno

Po - Pá: 9:00 až 18:00
So - Ne: zavřeno

Zobrazit více informací

Zavolejte nám

Zavolejte nám

Rádi vám poradíme a domluvíme svoz

Navštivte nás

Pobočka Olympia

Nákupní centrum Olympia, Brno

Po - Pá: 10:00 až 21:00
So - Ne: 09:00 až 21:00

Zobrazit více informací

Co u iPadu opravíme na počkání

Abyste nečekali dlouho, vyměníme displej iPadu u všech modelů na počkání. Doba opravy nebo výměny jednotlivého dílu si vyžádá zhruba 30 minut, během nichž u nás můžete počkat. V diskrétní zóně jsme pro vás zřídili odpočinkový koutek, ve kterém si můžete zdarma vychutnat šálek kávy a využít bezplatného připojení k Wi-Fi. K ukrácení chvíle pro vás připravujeme on-line magazín s novinkami ze světa Applu.

Stejnou rychlost nabízíme také při výměně baterie iPadu, kterou zvládneme nahradit do půl hodiny. Jakmile budeme s opravou hotoví, tablet s vámi vyzkoušíme a ujistíme se, že proběhla oprava v pořádku. Aby nedošlo k nedorozumění, dozvíte se vždy cenu opravy předem.

Oprava iPad

V případě iPadu zajišťujeme na počkání výměnu dílů, jejichž funkčnost je při využívání iPadu stěžejní. Expresně vám tak u iPadu vyměníme displej, prasklé sklo a baterii. O výměnu dalších součástí nebo reinstalaci softwaru se postaráme do druhého dne. Všechny náhradní díly pochází od prověřeného dodavatele, neboť je pro nás jejich kvalita stejně důležitá jako pro vás.

Oprava iPad Pro

Expresní oprava tabletu iPad Pro zahrnuje výměnu nejdůležitějších součástí. Na počkání tak vyměníme u iPadu Pro displej, prasklé sklo a nefunkční baterii. Opravu i výměnu zbylých částí potom zajistíme do druhého dne, takže na svůj tablet nebudete dlouho čekat. Aby probíhal servis iPadu co nejrychleji, držíme náhradní díly skladem, abyste dostali svůj tablet co nejdříve zpátky.

Oprava iPad Air

V rámci servisu pro iPad Air se postaráme o expresní výměnu částí, jejichž funkčnost je při jeho užívání nezbytná. Na počkání vyměníme iPadu Air displej, prasklé sklo nebo baterii. Všechny expresní opravy nám zaberou přibližně 30 minut, během nichž u nás můžete počkat při šálku dobré kávy. Do druhého dne se potom postaráme o výměnu nebo opravu jiných poškozených částí.

Podmínky expresní výměny poskytujeme rovněž při výměně baterie, skla a displeje u iPadu Air 2 i dalších modelů. Pro opravy zbylých částí platí rovněž lhůta do druhého dne.

Oprava iPad Mini

Opravu iPadu Mini zvládneme ve stejném čase jako u jiných modelů. Výměnu skla a displeje iPadu Mini zvládneme na počkání, což platí také o baterii. Do oprav dalších částí se pustíme co nejdříve, takže budete mít tablet v případě jiného poškození doma do druhého dne. Průměrně nám zabere expresní výměna displeje nebo skla iPadu Mini půl hodiny; další opravy vyřizujeme dle možností v průběhu dne.

Pro iPad si zdarma dojedeme

Potřebujete okamžitou opravu iPadu, ale nedostanete se k nám během otevírací doby? Přenechte starosti nám! Pro iPad si v okolí 50 km od Brna bezplatně dojedeme. Nemusíte tak přemýšlet nad nedostatkem času ani dopravní situací. iPad si po telefonické domluvě vyzvedneme, a jakmile budeme s opravou hotoví, dovezeme vám ho zpět.