Vše skladem Zboží můžete mít již dnes
Doprava zdarma Při nákupu nad 1000 Kč
Prodejna a servis V centru Brna
Nákup bez rizika Bezplatná výměna zboží
Vrácení zboží Možnost vrácení do 30 dní

Kryty, pouzdra a obaly 

3034 položek

Tisíce krytů, obalů a pouzder na iPhone, iPad, Mac i další zařízení

V této kategorii najdete kryty, pouzdra a obaly na iPhone, iPad, Mac i další zařízení Apple. Kromě univerzálních nebo vodotěsných krytů u nás najdete také kryty odolné, sportovní a pro bezdrátové nabíjení, brašny na MacBooky či speciální obaly na iWatch a iPod. Z široké nabídky krytů si vyberete takový, co nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Kryty, pouzdra a obaly na iPhobe, iPad, Mac, Apple Watch

Kryty na iPhone do běžného provozu i extrémních podmínek

Pokud je iPhone součástí vaší image a denně ho vidí vaši kolegové, zaměstnanci nebo spolužáci, vyberte si z nabídky bumperů nebo univerzálních krytů na iPhone. Jestli chcete natáčet pod vodou, neobejdete se bez vodotěsného obalu na iPhone, který zamezí vniknutí vody a umožní vám pořízení fotek v několikametrové hloubce. Pro outdoorové aktivity chraňte svůj iPhone speciálním odolným krytem, a chcete-li při sportu poslouchat hudbu, připněte si sportovní pouzdro na ruku nebo k pasu.

Kryty na iPhone

Pouzdra na iPad pro praktické využití

iPad nejčastěji využíváme pro čtení elektronických novin, pracovních dokumentů nebo k hraní her. Univerzální pouzdra umožňují iPad opřít do polohy, která vám při čtení vyhovuje, nebo ho s připojenou klávesnicí transformovat do malého „netbooku“. Pokud ho využívají hlavně děti, neponechávejte nic náhodě, a opatřete iPad odolným pouzdrem. Bez starostí teď můžete iPad díky voděodolnému obalu využívat také v dešti.

Kryty a pouzdro na iPad

Ochrana pro chytré hodinky iWatch

Chytré hodinky od Applu zastupují iPhone v zásadních činnostech, jako je volání nebo psaní textových zpráv, a neméně podstatné je rovněž měření tělesných hodnot. Při běžném nošení i sportovním nasazení jim hrozí poškození, kterému můžete předejít díky obalu na iWatch. Vyhnete se tak poškrábání, znečištění i případnému poškození hran v důsledku pádu. Kryty na iWatch jsou univerzální, a vybrat si můžete z několik barevných provedení.

Pouzdro na Apple Watch

Obaly ochrání Mac při běžném užívání a brašny při přenosu

Při přenosu venkem chrání Mac brašna, zatímco pro přenos v zaměstnání postačí lehčí a elegantnější pouzdro s magnetickým uzávěrem. Svůj MacBook ale můžete obalem z tvrzeného plastu chránit také při užívání doma nebo v práci, a nemusíte se bát upuštění na zem, polití vodou nebo poškrábání povrchu.

Kryt na Mac

Obaly na iPod pro ochranu při sportu i sledování filmu

Obal na iPod vám umožní poslouchat hudbu neomezeně v jakémkoliv počasí. Sportovní obal ho ochrání před odřením, menšími pády i deštěm, a díky pásku ho můžete nosit připnutý na ruce.