Servis a oprava MacBooku pro Brno a okolí

Opravíme Macbook, u kterého máte rozbitý displej, nefunkční baterii nebo politou klávesnici.  Ve specializovaném servisu v centru Brna zajišťujeme opravu všech modelů a úhlopříček notebooku Macbook, u něhož zvládneme všechny opravy do druhého dne. A pokud k nám zrovna nemáte cestu, Macbook si k opravě (v Brně a okolí) zdarma vyzvedneme.

Opravy MacBooku děláme naplno

V našem pozáručním servisu věnujeme opravám Macbooku maximální úsilí. Věříme, že i malé detaily znamenají velké rozdíly, takže přistupujeme k věcem trochu jinak. Opravu Macbooku v Brně zajišťují zkušení technici, kteří mají k dispozici moderně zařízené pracoviště.

Navštivte nás

Servisní centrála

Palackého třída 23, Brno

Po - Pá: 9:00 až 18:00
So - Ne: zavřeno

Zobrazit více informací

Zavolejte nám

Zavolejte nám

Rádi vám poradíme a domluvíme svoz

Navštivte nás

Pobočka Olympia

Nákupní centrum Olympia, Brno

Po - Pá: 10:00 až 21:00
So - Ne: 09:00 až 21:00

Zobrazit více informací

Největší odměnou nám je vaše spokojenost, a pokud něco pokazíme, máme další motivaci ke zlepšení. V rámci našeho brněnského servisu nabízíme opravy Macbooku, Macbooku Air a Macbooku Pro, u nichž vyměníme nebo opravíme nejdůležitější komponenty. A protože své práci věříme, dáme vám na provedené úkony i vyměněné díly dvouletou záruku.

Opravu MacBooku zvládneme do druhého dne

Abychom pro vás zajistili opravu Macbooku co nejrychleji, držíme většinu náhradních dílů skladem. Do druhého dne tak vyměníme displej, klávesnici, baterii nebo trackpad. Jiná poškození prozatím opravujeme pouze po předchozí domluvě. Pokud se k nám nedostanete během otevírací doby, Macbook si k opravě po telefonické domluvě vyzvedneme.

Oprava MacBook Air

U MacBooku Air opravíme vybraná hardwarová poškození, jejichž rozsah nejdříve společně projdeme a sdělíme vám cenu opravy. V našem brněnském servisu si poradíme s výměnou polité klávesnice MackBooku Air, opravou trackpadu nebo s výměnou displeje a baterie. Náhradní díly odebíráme od prověřených dodavatelů, a za odvedenou práci i vyměněné díly ručíme dvouletou zárukou.

Oprava MacBook Pro

Oprava Macbooku Pro probíhá ve specializovaném servisu na severu Brna, kde zajistíme výměnu displeje, baterie, trackpadu i polité klávesnice Macbooku Pro. Ničím se netajíme, a před každou opravou se dozvíte servisu. Při opravách využívají naši technici pouze ověřené díly, jejichž kvalita je pro nás stejně důležitá jako pro vás. A protože své práci opravdu věříme, garantujeme ji dvouletou zárukou na provedené úkony i nahrazené díly.

MacBook si k opravě zdarma vyzvedneme

Komplikovaná doprava nebo nevyhovující provozní doba? Stačí zavolat, a my si MacBook k opravě vyzvedneme. Po telefonické domluvě si pro MacBook dojedeme v okolí 50 km od Brna, a jakmile bude oprava hotová, zase vám ho přivezeme zpátky. Náš Mac servis najdete na hlavním tahu mezi centrem a severem Brna, kde pro vás jsme pět dní v týdnu.