Oprava chytrých hodinek Apple Watch ve specializovaném servisu v Brně

Provádíme opravy chytrých hodinek Apple Watch, u nichž vám vyměníme prasklé sklo a opravíme nefunkční displej i baterii. Na opravy využíváme pouze kvalitní díly od prověřených dodavatelů, za které ručíme dvouletou zárukou. Pro Brno i okolí zajišťujeme servis a opravy Apple Watch do druhého dne. A jestliže se k nám nemůžete stavit osobně, Apple Watch si k opravě zdarma vyzvedneme.

Opravám Apple Watch věnujeme maximum

V našem pozáručním servisu Apple Watch na severu Brna zajišťujeme maximální péči pro vás i chytré hodinky. Věříme, že i malé detaily dělají velké rozdíly, a proto přistupujeme k věcem tak trochu jinak. Zakládáme si na vaší spokojenosti, která je pro nás největší motivací, a nepřestáváme pracovat na zkvalitňování našich služeb. Ať už potřebujete u Apple Watch vyměnit displej nebo kteroukoliv jinou část, vrháme se do opravy naplno.

Navštivte nás

Servisní centrála

Palackého třída 23, Brno

Po - Pá: 9:00 až 18:00
So - Ne: zavřeno

Zobrazit více informací

Zavolejte nám

Zavolejte nám

Rádi vám poradíme a domluvíme svoz

Navštivte nás

Pobočka Olympia

Nákupní centrum Olympia, Brno

Po - Pá: 10:00 až 21:00
So - Ne: 09:00 až 21:00

Zobrazit více informací

Specializujeme se na opravu všech řad a modelů chytrých hodinek Apple Watch. Na moderně vybaveném pracovišti zajišťují veškerý servis zkušení technici s dlouholetou praxí. Své práci skutečně věříme, a ručíme proto dvouletou zárukou za provedené úkony i náhradní díly. Apple Watch vám opravíme v Brně, kde sídlíme na hlavním tahu mezi centrem a severem.

Všechny opravy Apple Watch zvládneme do druhého dne

Abyste nečekali na opravu Apple Watch dlouho, držíme většinu náhradních dílů skladem. Do druhého dne se postaráme o výměnu displeje Apple Watch, nahrazení nefunkční baterie i výměnu krycího skla. Cenu za opravu se vždy dozvíte předem na našich stránkách nebo vám ji sdělí kolega na prodejně. A v případě, že k nám nemůžete chytré hodinky zanést osobně, bezplatně si Apple Watch k opravě vyzvedneme.

Pro Apple Watch si dojedeme

Jste v časovém skluzu a nedostanete se k nám během otevírací doby? To nevadí, pro Apple Watch si v okolí 50 km od Brna zdarma dojedeme. Můžete tak hodit starosti s dopravou i nedostatkem času za hlavu. Po telefonické domluvě si Apple Watch vyzvedneme, a jakmile bude jejich oprava hotová, dovezeme vám je zpět.