Oprava iPad Pro 10.5“ na počkání

Opravíme iPad Pro 10.5“, který má prasklý displej, nefunkční baterii nebo jiné poškození. Veškeré nefunkční i poničené díly měníme na počkání do hodiny, během níž u nás můžete počkat při šálku kávy. Jsme specializovaný pozáruční servis iPadu Pro 10.5“, při jehož opravě používáme jenom ověřené díly. Své práci opravdu věříme, a podepíšeme se pod ni dvouletou zárukou. A nemáte-li k nám cestu během otevírací doby, iPad Pro 10.5“ si k opravě zdarma vyzvedneme.

Ceník oprav iPad Pro 10.5" Cena včetně
práce
Akční
cena
Doba
opravy
Výměna baterie
malá výdrž, baterie se rychle vybíjí, nezapne se
4 290 Kč 3 290 Kč 60 min
Aktualizace systému
nahrání nového iOS, aktualizace zastaralého operačního systému
490 Kč 349 Kč 15 min
Oprava po vniknutí kapaliny
vytopený telefon, voda natekla dovnitř, telefon spadnul do vody
1 190 Kč 890 Kč 60 min
Čištění přístroje
zanesené spáry, usazený prach, nečistota v nabíjecím konektoru
390 Kč 290 Kč 15 min
Narovnání promáčklého rohu
590 Kč 490 Kč 60 min
Oprava základní desky
závady na základní desce mohou být způsobeny mnoha faktory. Přesná cena i doba opravy dle domluvy.
- na vyžádání 7 až 14 dní
Diagnostika
v případě opravy je diagnostika zdarma
- zdarma 15 min
Odemknutí kódu
zapomenutý PIN, nelze se přihlásit do telefonu
290 Kč 249 Kč 15 min
Rozbité sklo i displej
11 690 Kč 8 990 Kč 60 min
Rovnání ohnutého těla
zhřivený nebo prohnutý zadní hliníkový kryt
1 290 Kč 990 Kč 60 min

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, materiálu i práce. Doba opravy se může lišit v závislosti na aktuální vytíženosti našich techniků a dostupnosti náhradních dílů.

Opravám iPadu Pro 10.5“ se věnujeme naplno

Při opravě iPadu Pro 10.5“ děláme maximum, které chceme dopřát i vám, protože právě spokojenost zákazníků je pro nás tou největší odměnou. Věříme, že i ten nejmenší detail může znamenat velký rozdíl, a proto věnujeme výměně prasklého skla iPadu Pro 10.5“ stejnou péči jako aktualizaci systému nebo čištění přístroje. Kvalita naší práce i náhradních dílů je pro nás stejně důležitá jako pro vás, a budeme rádi, pokud ji ohodnotíte na sociálních sítích.

Navštivte nás

Navštivte nás

Palackého tř. 23, Brno

Zobrazit otevírací dobu a mapu

Zavolejte nám

Zavolejte nám

Rádi vám poradíme a domluvíme svoz

Napište nám

Napište nám

Rádi vám poradíme a domluvíme svoz

Vaše dotazy k opravě iPadu Pro 10.5“ rádi zodpovíme

Pokud potřebujete další informace ohledně servisu iPadu Pro 10.5“, napište nám e-mail nebo rovnou zavolejte. Vaše dotazy rádi zodpovíme, a náročnější informace vám podá zkušený technik. Můžete se u nás také ujistit o skladové dostupnosti náhradních dílů určených pro váš model.

Co opravíme u iPadu Pro 10.5“ na počkání

Abychom vám poskytli co nejlepší servis, opravujeme všechna poškození iPadu Pro 10.5“ během 30 – 60 minut. Náhradní díly držíme pro všechny modelové řady skladem, a nejčastěji u iPadu Pro 10.5“ měníme sklo, displej nebo baterii. Samozřejmě vám na počkání vyměníme i potlučený rámeček, nefunkční home button, kameru nebo kterýkoliv jiný díl. V rámci pozáruční opravy dostanete dvouletou záruku na nahrazený díl i odvedenou práci.

Pro iPad Pro 10.5“ si zdarma dojedeme

Potřebuje váš iPad Pro 10.5“ opravit co nejdříve, ale je naše otevírací doba mimo vaše časové možnosti? Nechte to na nás! iPad Pro 10.5“ si v okolí 50 km od Brna zdarma vyzvedneme. Nemusíte tak přemýšlet nad časovou tísní ani nepříznivou dopravní situací. Po telefonické domluvě si pro iPad Pro 10.5“ bezplatně dojedeme, a jakmile budeme s opravou hotovy, dovezeme vám ho zpět.