Kryty, pouzdra a obaly pro iPad 9.7" (2017/2018) 

182 položek

Kvalitní kryty a pouzdra pro Apple iPad 9.7" (2017/2018)

Prozkoumejte naši nabídku krytů a obalů na iPad 9.7" (2017/2018) pro nejrůznější způsoby využití. V obchodě naleznete kryty od nejlevnějších po vysoce odolné určené do venkovního prostředí. Jaký kryt byste si měli pořídit a proč se náležitá péče o tablet vyplatí?

Kryty pro „běžnou“ ochranu iPadu

Obaly vždy byly a vždy budou v první řadě určené pro každodenní ochranu tabletu při běžném používání. Nedojde tedy k drobným oděrkám a rýhám, ochrání iPad při pádech, často pádům díky protiskluzovému povrchu i úplně zabrání.

Zatímco u iPhonů jsou varianty krytů poměrně různorodé, u iPadů vymyslel nejlepší řešení přímo Apple. Nejčastěji si tak lidé pořizují magnetický kryt displeje, případně obal chránící také záda tabletu. V obou případech platí, že kryt může díky chytrému řešení posloužit také jako opěrný stojánek.

Obaly určené do extrémních podmínek

Speciální kategorií jsou ochranné obaly určené do extrémních podmínek. Zpravidla se jedná o super odolná pouzdra určená pro pracující v prašném a vlhkém prostředí, případně na výlety v přírodě, kde s sebou chcete mít lehké zařízení nahrazující notebook a garantující dlouhou výdrž baterie. U super odolného pouzdra pro iPad 9.7" (2017/2018) se můžete spolehnout na to, že tablet zůstane jako nový i při maximálně náročném používání. Nedojde tak k jeho znehodnocení a investice do obalu se vám vrátí při případném prodeji tabletu.

Nezapomínejme na design pouzdra

Velkou roli při výběru obalu pro Apple iPad 9.7" (2017/2018) však dnes hraje i jeho vzhled. Pro některé má vzhled dokonce takovou váhu, že si nakonec nepořídí na svůj iPad 9.7" (2017/2018) ani ochranné tvrzené sklo. Někdo se spokojí s kompromisem.

Pro jiné je však obal naopak možností vlastního vyjádření a vystoupení z davu. V době, kdy jsou stejná zařízení po několik let prodávána v množství desítek milionů kusů, se obal stává jednou z nejjednodušších cest k individualizaci.

Pouzdra s bezdrátovou klávesnicí na iPad 9.7" (2018) , Puzdro s klávesnicou pre iPad 9.7“ (2018) , Carcase cu tastatură bluetooth pentru iPad 9.7”(2018)

Články z našeho blogu

Pouzdra s klávesnicí pro iPad 9.7“ (2018)

Pouzdra s klávesnicí pro iPad 9.7“ (2018)

Pořídili jste si nový iPad 9.7“ (2018) a nevíte si rady s výběrem pouzdra? Představíme vám pouzdra s bezdrátovou klávesnicí, která jsou vhodná na iPad 9.7“ z roku 2017 i 2018, a rovněž pro iPad Air. Pouzdro chrání tablet ze všech stran, a po otevření můžete z jeho zadní strany jednoduše složit stojánek, díky čemuž nemusíte iPad nikde opírat. Pokračovat ve čtení…

Novinky v našem e-shopu: Pouzdra na iPad | Duben 2018

Novinky v našem e-shopu: Pouzdra na iPad | Duben 2018

Patříte-li mezi milovníky jednoduché elegance, možná vás osloví naše dubnové novinky z kategorie pouzder na iPad. V čistém designu najde zalíbení každý s vytříbeným vkusem; následující pouzdra na iPad jsou obzvláště vhodná pro osobní schůzky s klienty, kde je každý detail součástí vaši image. Pokračovat ve čtení…

Vyzkoušeli jsme: Odolné pouzdro na iPad 9,7

Vyzkoušeli jsme: Odolné pouzdro na iPad 9,7" 2017 a iPad Air

Představíme vám vysoce odolné pouzdro na iPad 9,7“ 2017 a iPad Air (totožné rozměry), jehož funkčnost i vlastnosti jsme vyzkoušeli za vás. Zaměřili jsme se na použití v praktickém životě i na zhodnocení použitých materiálů, a nakonec jsme odolnost pouzdra osobně otestovali. Pokračovat ve čtení…