Tvrzená skla pro iPad 9.7" (2017/2018) 

4 položky.

Tvrzená skla na Apple iPad 9.7" (2017/2018) pro ochranu displeje

Chcete mít displej svého iPadu 9.7" (2017) v dokonalém stavu i po mnoha letech používání? Zakupte si na svůj tablet tvrzené sklo pro ochranu displeje. V kombinaci s kvalitním pouzdrem dostane váš iPad péči, jakou si zaslouží.

Proč kupovat tvrzené sklo?

Na displeji každého tabletu či telefonu se bez patřičné péče po čase vytvoří nevzhledné rýhy. Tablet vám tu a tam upadne, jindy jej zase při spěchu na tramvaj omylem „hodíte“ do tašky s klíči. Opravdu hlubokých rýh se sice obvykle objeví jen několik, o to více ale zamrzí. Ochranné tvrzené sklo problém velmi elegantně vyřeší.

Proč si připlatit za tvrzené sklo?

Ačkoli to neplatí absolutně, jsou ochranná tvrzená skla na displej obecně dražší než ochranné fólie. Přesto má investice smysl.

Snadná aplikace, a to i opakovaně

Tvrzené sklo pro Apple iPad 9.7" (2017/2018) se velmi snadno nanáší na displej tabletu. Stačí jej správně umístit a na jednom místě prstem přitlačit. Pak už stačí jen pozorovat, jak se jako mávnutím kouzelného proutku i zbytek tvrzeného skla sám „přisaje“ k displeji iPadu 9.7" (2017) a vytlačí i tu nejmenší vzduchovou bublinku. Funguje to spolehlivě i u opakovaného nanášení.

Nepoznáte, že na displeji sklo máte

Zatímco fólie obvykle snižuje komfort z používání displeje – lidově řečeno po ní prst „neklouže tak dobře“ – tvrzené sklo na omak vůbec nerozpoznáte. Nikdy se neobjeví ani pro starší fólie typické odstávající rohy, ani po letech používání nezažloutne.

Zvýšená odolnost a ochrana při pádech

Tvrzené sklo mnohem lépe ochrání sklo samotného displeje při úderech ostrým předmětem, navíc absorbuje tlak při pádu tabletu, a zabrání tak roztříštění displeje.

Žádná mastnota a otisky prstů

Každé kvalitní tvrzené sklo pro Apple iPad 9.7" (2017/2018) disponuje ochrannou nanovrstvou, která snižuje ulpívání otisků prstů a mastných nečistot na displeji tabletu. Opravdu kvalitní kousky tak mnohdy vlastnosti samotného zařízení ještě předčí.