Ochrana displeje pro iPad 9.7" (2017/2018) 

5 položek

Kvalitní produkty pro ochranu displeje iPadu 9.7" (2017)

Velký lesklý displej každého tabletu je přímo magnetem na škrábance a oděrky. Apple iPad 9.7" (2017/2018) je na tom sice s odolností opět o něco lépe než starší modely, ale při pravidelném používání – třebaže šetrném – se bez zvýšené ochrany stejně opotřebování tabletu nevyhnete. Proto doporučujeme nákup ochranného příslušenství pro Apple iPad 9.7" (2017/2018).

Jak chránit displej iPadu 9.7" (2017)

Ochranná folie

Cenově nejdostupnější variantou je ochranná fólie pro Apple iPad 9.7" (2017/2018). Tento způsob ochrany displeje byl používaný již v době „hloupých“ telefonů, fólie má jen v případě tabletu mnohem větší rozměry, princip však zůstal stejný: Fólie se nanese na displej, a chrání tak jeho povrch. Díky své „pružnosti“ dobře absorbuje tlak ostrého předmětu, zároveň se ale rychle opotřebuje. Za čas je tak nutné fólii vyměnit.

Tvrzené sklo

Dražší, ale o to kvalitnější alternativou, která se rozšířila až v posledních letech, je tvrzené sklo. Opět jde o tenkou vrstvu nanášenou na displej iPadu 9.7" (2017), sklo však tablet chrání mnohem lépe. Lepší je i pocit z užívání tabletu. Zatímco u fólie máte pocit, že prst se na displeji „zadrhává“, tvrzené sklo se chová stejně dobře jako samotný povrch zařízení. Dokáže také absorbovat tlak při pádu či nárazu a ochránit samotný displej před prasknutím. Oproti fólii se tvrzené sklo na iPad i snáze nanáší a má delší životnost.

Ochranné obaly a pouzdra

Třetí možností je zakoupení krytu, které tablet bude chránit ze všech stran, tedy i displej. V extrémních podmínkách se tato možnost přímo nabízí, fólie či sklo samozřejmě jen těžko ochrání displej a zbytek tabletu při pádu na tvrdý povrch nebo do vody. V nabídce proto máme také super odolná pouzdra pro iPad 9.7" (2017/2018).

Články z našeho blogu

Vyzkoušeli jsme: Odolné pouzdro na iPad 9,7

Vyzkoušeli jsme: Odolné pouzdro na iPad 9,7" 2017 a iPad Air

Představíme vám vysoce odolné pouzdro na iPad 9,7“ 2017 a iPad Air (totožné rozměry), jehož funkčnost i vlastnosti jsme vyzkoušeli za vás. Zaměřili jsme se na použití v praktickém životě i na zhodnocení použitých materiálů, a nakonec jsme odolnost pouzdra osobně otestovali. Pokračovat ve čtení…