Oprava iPhonu 5C rychle a za výhodnou cenu

Váš iPhone 5C opravíme rychle a za výhodnou cenu. Při opravách volíme profesionální přístup a pracujeme s kvalitními díly, na něž vám poskytneme dvouletou záruku. Pro Brno a jeho okolí do 50 km zdarma zajistíme svoz poškozených iPhonů k opravě. V našem showroomu v centru Brna si můžete vybrat z široké nabídky krytů na iPhone 5C, ochranných skel i dalšího příslušenství.

Navštivte nás

Navštivte nás

Palackého tř. 23, Brno

Zobrazit otevírací dobu a mapu

Zavolejte nám

Zavolejte nám

Rádi vám poradíme a domluvíme svoz

Napište nám

Napište nám

Rádi vám poradíme a domluvíme svoz

Rychlá oprava iPhonu 5C

Něco se pokazilo a potřebujete dát všechno rychle do pořádku? My vám iPhone 5C opravíme do druhého dne, a díky skladovým zásobám zvládneme vyměnit displej i baterii na počkání. Opravy iPhonu 5C provádíme v centru Brna, kde jsme pro vás otevřeli a moderně vybavili kamennou prodejnu. Poskytujeme pozáruční iPhone servis všech modelů, a na všechny vyměněné díly i odvedenou práci od nás dostanete dvouletou záruku.

Specializujeme se na opravu iPhonu 5C, u něhož vyměníme kromě displeje a baterie všechny ostatní díly. O servis iPhonu 5C se stará zkušený technik, který si poradí s každým problémem. A jako bonus vám přístroj zdarma vyčistíme.

Rádi vám poradíme

Odborně vyškolený personál vám poradí s výběrem krytu na iPhone 5C, s volbou vhodného příslušenství nebo s nastavením telefonu. Denně pro vás vybíráme nové produkty, jejichž kvalita je pro nás stejně důležitá jako vaše spokojenost. Pokud si nevíte rady, stačí nás navštívit v našem brněnském iPhone servisu, a pokud nemáte čas, zavolejte nám nebo napište e-mail.

Během návštěvy u nás budete jako doma

Abychom vám zpříjemnili návštěvu i čekání během opravy, zřídili jsme pro vás odpočinkový koutek, v němž můžete zdarma využít připojení k Wi-Fi a vychutnat si šálek dobré kávy. Abyste si ukrátili čekání, navšivte náš blog, ve kterém vám přinášíme nejnovější informace a rady ze světa Applu.