Držáky a stojany do auta pro iPhone XS 

116 položek

Využívejte navigaci v iPhonu XS díky držáku do auta

Jste často na cestách a používáte navigaci zabudovanou v přístrojové desce, nebo dokonce klasickou externí GPS navigaci na čelní sklo? Pak vězte, že dnes už v obou případech kvalitou zvítězí váš iPhone XS. Je ale potřeba mít spolehlivý držák na iPhone XS do auta. Přijdou vhod i nabíječky iPhone XS do auta. Jaké příslušenství budete krom nich potřebovat a proč navigace v telefonu dnes jednoznačně vítězí?

Vždy aktuální mapové podklady, celý svět zdarma

Na rozdíl od většiny GPS navigací máte ve mnoha aplikacích k dispozici mapové podklady celého světa, mapy můžete stahovat buď přes mobilní data během jízdy, nebo si je doma s předstihem uložit do paměti telefonu. V každém případě před jízdou vždy máte úplně aktuální podklady včetně silnic, které byly otevřeny například až v den vaší cesty. To vám dnes nenabídnou ani luxusní německé limuzíny s multimediálními systémy za desítky tisíc korun.

Jak tedy potenciálu chytrého telefonu v autě využít dnes? Plně dostačující držák do auta na iPhone na čelní sklo je dnes nejlepším řešením, stojí přitom řádově jen stokoruny!

Jste on-line? Sdílejte s ostatními uživateli data v reálném čase

Dokonalou ukázkou schopností mobilních telefonů a stálého připojení k internetu je aplikace Waze. Uživatelé skrze ni mezi sebou sdílejí v reálném čase data o stavu provozu. Kromě klasického navigování vás tak iPhone XS na základě informací od dalších účastníků silničního provozu upozorňuje na nebezpečné výmoly, odstavená vozidla, policejní hlídky, radary nebo zhuštěný provoz.

Spousta dalších funkcí

Možnosti jsou prakticky neomezené, v AppStore lze stáhnout aplikaci, díky které bude váš iPhone XS fungovat jako čelní kamera do auta. Má-li váš automobil možnost bluetooth připojení, můžete zároveň z telefonu pouštět v autě hudbu, nebo dokonce přehrávat v kolonách dětem pro uklidnění filmy.

K tomu všemu vám stačí jednoduchý držák pro iPhone XS na čelní sklo. Na delší cesty je pouze nutné telefon pomocí autozapalovače nebo USB výstupu udržovat zapojený a průběžně jej dobíjet. Neustále zapnutý displej a určování polohy, přehrávaná hudba a další funkce jsou totiž pro každé zařízení energeticky velmi náročné.

Články z našeho blogu

iPhone X: Vlastnosti a vhodné příslušenství (recenze)

iPhone X: Vlastnosti a vhodné příslušenství (recenze)

iPhone X, současná vlajková loď společnosti Apple, nabízí zcela inovativní design, nové funkce a pokročilé zabezpečení. Na první pohled zaujme výřezem v horní části displeje, který se stal mnohými milován i nenáviděn. Úspěšnost mu ale nelze odepřít, a kdo si iPhone X pořídil, nedá na něj dopustit. Pokračovat ve čtení…

Alfred Security Camera: Sledujte domácnost odkudkoliv

Alfred Security Camera: Sledujte domácnost odkudkoliv

Alfred Security Camera je chytrý strážce, díky němuž budete mít neustálý přehled o své domácnosti, kanceláři nebo kterémkoliv jiném místě. Aplikace je zdarma a funguje na starých smartphonech, které by jinak zůstaly nevyužité. Jednoduchá aplikace přináší beznákladové zabezpečení libovolného objektu Pokračovat ve čtení…

Jak na iPhone X? Přinášíme 10 tipů pro dotykové ovládání

Jak na iPhone X? Přinášíme 10 tipů pro dotykové ovládání

Novinka od Applu nabízí displej po celé přední straně, takže spousta ovládacích gest se musela změnit. Jak na iPhone X a jeho ovládání? Pokračovat ve čtení…