Držáky na kolo a motorku pro iPhone XS 

19 položek

Ani na kole vás iPhone XS nenechá na holičkách

Vášniví cyklisté s oblibou využívají různé cyklonavigace, které jsou někde na pomezí mezi GPS navigací do auta, sport trackerem a chytrým telefonem. Pokud však vyloženě nelpíte na kompaktních rozměrech, lepším řešením je použití iPhonu XS. Proč tomu tak je a jak telefon na kole ochránit?

Všechny funkce v jednom zařízení

Největší výhodou použití mobilního telefonu je přítomnost všech funkcí, které potřebujete, v jednom zařízení. Snadno si tak v případě potřeby zapnete navigaci, zároveň můžete celý svůj výlet měřit v aplikaci sledující fyzickou aktivitu, díky čemuž máte přehled o své aktuální i průměrné rychlosti, spálených kaloriích, ujeté vzdálenosti a o mnohém dalším. Kromě toho samozřejmě můžete poslouchat hudbu a telefonovat (ideálně přes bluetoothová sluchátka iPhone XS) nebo fotit. Žádné jiné ani specializované zařízení pro cyklisty vám takové množství funkcí nenabídne.

Stačí jen voděodolný obal pro iPhone XS připevnitelný na kolo

Vše, co budete potřebovat, je jeden odolný obal pro iPhone XS s možností připevnění na řídítka. Kryt ochrání telefon v dešti, minimalizuje otřesy, zařízení se nic nestane ani při havárii. Pouzdro lze zpravidla používat i po sejmutí z rámu kola pro pěší výlety nebo extrémní sporty.

Zároveň obal zachovává všechny funkce telefonu včetně dotykové obrazovky, Touch ID a hardwarových tlačítek.

Pouzdro obvykle disponuje také praktickou kapsou, do které můžete uložit své cennosti nebo nezbytné příslušenství k telefonu. Velmi praktická zde bude také externí baterie.

Odolné pouzdro s možností uchycení na kolo je tak ideální volbou pro každého, kdo vlastní iPhone a chtěl by jej využívat i na kole. Případná investice do dalšího chytrého zařízení už dnes totiž nedává smysl.