Vše skladem Zboží můžete mít již dnes
Doprava zdarma Při nákupu nad 1000 Kč
Prodejna a servis V centru Brna
Nákup bez rizika Bezplatná výměna zboží
Vrácení zboží Možnost vrácení do 30 dní

Kryty, pouzdra a obaly pro MacBook Air 11" 

30 položek

Kvalitní kryty a pouzdra pro Apple MacBook Air 11"

Prozkoumejte naši nabídku krytů a pouzder na MacBook Air 11". V obchodě naleznete kryty od nejlevnějších po vysoce kvalitní, kromě toho také stylové brašny vhodné pro časté přenášení zařízení. U všech výrobků garantujeme maximální spokojenost s užíváním.

Kryty pro „běžnou“ ochranu MacBooku Air

Obaly vždy byly a vždy budou v první řadě určené pro každodenní ochranu počítače při běžném používání. Nedojde tedy drobným oděrkám a rýhám, ochrání MacBook při pádech, často pádům díky protiskluzovému povrchu i úplně zabrání. Kromě vnější strany šasi dnes mnohé kryty chrání také klávesnici a umožňují zaslepení konektorů, které se tak nezapráší či mechanicky nepoškodí při neopatrném zacházení. Nezapomeňte také na ochranu displeje.

Velkou roli při výběru obalu pro Apple MacBook Air kromě účelu, tedy ochrany proti poškození, hraje design. Pro některé má vzhled počítače dokonce takovou váhu, že si nakonec nepořídí na svůj MacBook kryt žádný, než aby narušili jeho čisté linie. Někdo se spokojí s kompromisem v podobě obalu průhledného.

Pro jiné je ale obal naopak jednou z mála možností vlastního vyjádření a vystoupení z davu. V době, kdy jsou stejná zařízení po několik let prodávána v množství desítek milionů kusů ročně, se obal stává jednou z nejjednodušších cest k individualizaci. A právě na to se často zaměřují výrobci těchto obalů. I v naší nabídce naleznete nespočet barevných variant a vzorů, díky kterým budete se svým MacBookem Air zcela jedineční.

Reprezentativní brašny, ve kterých bude MacBook v bezpečí

Zatímco obal chrání MacBook při jeho používání, brašna jej chrání v době, kdy jej nepoužíváte – tedy při přenášení. Je však jasné, že majitel MacBooku Air 11" se nespokojí s běžnou nevzhlednou brašnou pro PC. V nabídce pro vás proto máme luxusní brašny s precizním zpracováním a reprezentativním vzhledem. Kromě MacBooku se vám do brašny vejde i potřebné příslušenství a psací potřeby. Jedná se tak o spojení nadčasového designu a praktičnosti, to vše za rozumně stanovenou cenu.

Kryty na Macbook | AppleKing.cz , Brašny na Macbook , Obaly a obálky na Macbook , Kryty na Macbook s ochranou kláves

Články z našeho blogu

Zefektivněte práci s aplikacemi v macOS

Zefektivněte práci s aplikacemi v macOS

Aplikace na macOS se netěší takové oblibě jako ty na iOS, přesto vám mohou denně šetřit značné množství času. Představíme vám pět aplikací, s nimiž zefektivníte pracovní nasazení jako jednotlivec i napříč firmou. Pokračovat ve čtení…

Chraňte Macbook při pádech i běžném užívání

Chraňte Macbook při pádech i běžném užívání

Protože je Macbook poměrně drahou záležitostí, měl by být při pádech i běžném užívání patřičně chráněn. Bude-li mít správně zvolenou protekci, můžete ušetřit nemalé částky na případné opravy. V případě pořizování nového potom můžete nepoškozený přístroj prodat za mnohem zajímavější cenu, než kdyby Pokračovat ve čtení…

Jak aktivovat posílání SMS na Macu

Jak aktivovat posílání SMS na Macu

Příjem a odesílání SMS zpráv na Macu je užitečná funkce. Přečtěte si, jak vše nastavit, aby to fungovalo. Je to jednoduché a zvládne to každý. Pokračovat ve čtení…