Sportovní pouzdra a obaly pro iPhone X 

32 položek

Kryty na sportování

Holdujete běhu a cyklistice a využíváte při svých sportovních aktivitách svůj Apple iPhone X k měření výkonu? Pak je vám jasné, že při častém používání je nutné zakoupit speciální sportovní obal na iPhone X (nebo kryty na iPhone X) určený pro sportovní aktivity.

Pouzdra na ruku pro běhání a další sporty

Pouzdra na ruku mají v povědomí i ti, kteří si jdou zaběhat jen párkrát do roka, pro pravidelné běžce už jde prakticky o nezbytnou součást běžecké výbavy.

Běžecká pouzdra jednoduše zafixujete kolem nadloktí (biceps a triceps) páskem na suchý zip, v „kapse“ pouzdra s průhlednou fólií pak máte ukrytý telefon, samozřejmě jej přes ni lze také ovládat. Snadno tak spustíte aplikaci pro měření výkonu či spustíte oblíbenou hudbu.

Pouzdra lze ovšem používat i pro jiné aktivity jako bruslení, lyžování či v případě, že jsou vaše pouzdra na iPhone X vodotěsné, i pro plavání. Není tedy úplně jedno, jaké pouzdro na ruku si vyberete, pro jednoho je důležitý poslech hudby, pro jiného zmíněná vodotěsnost, další zase ocení praktické kapsičky na klíče nebo peníze a platební karty.

Sportovní opasky s kapsou pro telefon

Ne každému při běhu vyhovuje pouzdro na ruce, zejména osoby drobnější tělesné konstrukce už může telefon na nadloktí nepříjemně omezovat. Právě pro vás je na trhu alternativa v podobě sportovního opasku s pouzdrem na iPhone X. Kromě místa upevnění je princip prakticky totožný, zpravidla máte na opasku ještě jednu další kapsu, kam se vejde větší množství nezbytností. Pásy jsou tak praktičtější zejména pro ženy.

Pouzdra pro iPhone X na kolo

Cyklisté potřebují pouzdra uzpůsobená pro rám kola. Zde je již konstrukce odlišnější, pouzdro by se dalo přirovnat k malému „batůžku“ s telefonem. Uvnitř tak opět máte velkorysou kapsu pro odkládání potřebných věcí. Do té se již vejde třeba powerbanka pro iPhone X, která bude na delším výletu za použití navigace a měření výkonu jistě nezbytná.

Telefon samotný je opět skryt pod průhlednou fólií, je tak dokonale chráněn proti vodě, prachu i pádům, zároveň se dá pohodlně sledovat a ovládat.