Univerzální kryty a obaly pro iPhone X 

553 položek

Vystupte se svým iPhonem X z davu se stylovým krytem

V této kategorii naleznete naše kryty na iPhone X. Jedná se o univerzální ochranné kryty pro běžné použití, jejichž největším úkolem je kromě ochrany telefonu také určitá individualizace celého zařízení po vzhledové stránce. Jaké obaly na iPhone X pro vás máme, jak ochrání váš iPhone X a proč jsou důležité módní trendy?

Jaké kryty si mohu na iPhone X pořídit?

Univerzální kryty jsou odvětvím, které z doplňků pro iPhone nejspíše nejvíc podléhá módním trendům a nejprodávanější kusy se hodně mění s příchodem nového modelu samotného telefonu.

Za dob prvních třech generací (první iPhone až iPhone 3GS) byly pravděpodobně nejoblíbenější variantou tzv. „kapsy“, tedy zpravidla kožené nebo látkové kryty, do kterých se telefon zasunul kratší hranou.

S příchodem iPhonu 4 se i díky problémům se signálem staly velmi populární tzv. bumpery, které nabízíme v samostatné kategorii.

S modely 5S si uživatelé oblíbili minimalistické kryty nasazované ze zadní strany telefonu. Takové kryty téměř nenarušují vzhled telefonu, chrání však jen jeho zadní stranu (řešením je ochranná fólie na iPhone X) proti drobným rýhám a pádům z menších výšek. Kvůli větší ochraně při pádech se později objevily alternativy vyráběné ze silikonu namísto tenkého plastu.

Příchod iPhonu 6 znamenal kvůli nevzhledným pruhům pro signál rozmach nalepovacích krytů na zadní stranu telefonu. Takové kryty opět jen minimálně zvětšují tloušťku telefonu. Zároveň nabízí skvělou míru individualizace… Velmi populární jsou dekory dřeva nebo potisky, které vás nějakým způsobem charakterizují.

Stále oblíbené jsou dnes také kryty, do kterých se telefon pevně usadí jako „do vaničky“, čímž je kryta zadní část telefonu, přes přední stranu je pak telefon krytý vyklápecími „deskami“. Tyto obaly se také někdy označují jako peněženka. Obvykle jsou totiž vybaveny několika kapsami, kam si můžete vložit základní osobní dokumenty, platební kartu nebo několik bankovek. Zároveň kryty řeší problém zaoblených iPhonů 6, 6s a 7 (Plus), s pomocí krytů si tak můžete telefon postavit na delší hranu a sledovat film nebo video, dejte si jen pozor, zda se dají přes obal zapojit sluchátka iPhone X.

Že se však jednotlivé typy krytů do určité míry na trhu objevovaly ve vlnách, neznamená, že by z trhu také mizely. Dnes nabídka zahrnuje prakticky všechny typy krytů a obalů zmíněné výše a je jen na vás, který vám vyhovuje nejvíce.

Články z našeho blogu

Displej iPhonu X druhé generace bude mít menší výřez

Displej iPhonu X druhé generace bude mít menší výřez

Poslední informace naznačují, že by výřez displeje v druhé generaci iPhonu X mohl být o něco menší, a to díky nové technologii předních kamer. Uvedla to čtveřice analytiků z investiční banky Barclays, podle níž by mohly mít menší výřez všechny iPhony, které nám Apple plánuje v roce 2018 představit. Pokračovat ve čtení…

Společnost Moment představila dřevěný kryt na iPhone X

Společnost Moment představila dřevěný kryt na iPhone X

Na webových stránkách společnosti Moment se objevil nový dřevěný kryt na iPhone X. Hodí se pro použití jak s širokoúhlým objektivem, tak s rybím okem nebo makrem. Pokračovat ve čtení…

Kožené pouzdro iPhone X ochrání i zepředu. Podívejte se, jak Folio vypadá naživo

Kožené pouzdro iPhone X ochrání i zepředu. Podívejte se, jak Folio vypadá naživo

Kožené pouzdro iPhone X ochrání ze všech jeho stran. Tedy i s displejem. Jmenuje se Folio a je novinkou v portfoliu Applu. Podívejte se, jak vypadá naživo. Pokračovat ve čtení…

Podívejte se, jak vypadá Apple kožený a silikonový kryt na iPhone X

Podívejte se, jak vypadá Apple kožený a silikonový kryt na iPhone X

Apple už v jeho on-line obchodě nabízí kožený a silikonový kryt na iPhone X, i když jej v České republice začne prodávat až v pátek 3. listopadu. Podívejte se, jak tyto kryty vypadají naživo. Pokračovat ve čtení…

Kryty na iPhone X můžete objednávat už teď. Výběr je velký

Kryty na iPhone X můžete objednávat už teď. Výběr je velký

Kryty na iPhone X budou bezesporu v dalších týdnech a měsících často objednávaným příslušenstvím. Podívejte se, jaké jsou na výběr. Pokračovat ve čtení…